Sprzątanie po remoncie

Kompleksowe rozwiązania dla domu i biznesu

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
E-mail
Zakres usługi
*pola wymagane
Skontaktujemy się z Tobą do 1 godziny

Już tylko sprzątanie dzieli Cię przed korzystaniem z odnowionej powierzchni?

Wykonujemy sprzątanie po remoncie przez fachową, doświadczoną ekipę przy użyciu specjalistycznych środków oraz maszyn.

Sprzątanie pobudowlane to nie tylko gruntowne czyszczenie po zakończeniu prac ekipy remontowej. Możemy także zadbać o utrzymanie czystości w trakcie prowadzonych prac. W zakres usług wchodzą m.in. doczyszczanie podłóg, mycie okien, usuwanie klejów, farb i innych substancji rozpoznawalnych, mycie kurzu z powierzchni ponadpodłogowych.

Wyślij zapytanie o bezpłatną wycenę formularzem kontaktowym.

;

Dlaczego Moppy

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Jak to działa?
Zapytanie
1. Zapytanie

Wypełnij proste zgłoszenie na naszej stronie

Wycena
2. Wycena

Trwa maksymalnie kilka godzin. Skontaktujemy się z Tobą po jej wykonaniu lub w trakcie

Realizacja
3. Realizacja

Ustalamy elastyczny termin dogodny dla Ciebie

Klienci nas polecają

Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
;

Skuteczne sprzątanie po remoncie – profesjonalna pomoc

Remonty zawsze wiążą się z dużą ilością brudu i zanieczyszczeń. Aby wykonać generalne sprzątanie, należy posiadać profesjonalne środki do czyszczenia oraz sprzęt, który nam to ułatwi. Pył jest zazwyczaj dość uporczywy i lubi wracać, mimo że został już wcześniej zmyty, nawet kilka razy. Podczas sprzątania poremontowego warto pozbyć się również mebli z pomieszczenia, aby dokładnie wyczyścić całą powierzchnię i nie narazić niczego na zniszczenia. Aby nie ubrudzić niczego, co znajduje się w pokoju, dobrze jest zakryć meble folią. Interesuje Cię sprzątanie po remoncie? Zapoznaj się z ofertą Moppy i poznaj nasze profesjonalne wskazówki.

Czego używać do sprzątania po remoncie?

Sprzątanie po remoncie zdecydowanie różni się od porządków, które wykonujemy co tydzień. Przede wszystkim brud i pył, które pozostają po pracach remontowanych, są bardzo trudne do usunięcia domowymi sposobami. Potrzebne są do tego środki czystości o odpowiedniej mocy, ale również narzędzia, które sprostają temu zadaniu i nie pozbawią nas całej energii.

Przy pracach poremontowych mamy do czynienia z dużą ilością zaschniętego brudu. Przede wszystkim mamy tu na myśli materiały budowlane takie jak cement czy inne środki. Nawet jeśli domowe sposoby się sprawdzą, to będą wymagały od nas dużo więcej pracy i wysiłku, aby udało się usunąć zanieczyszczenia.

Podejmując się sprzątania po remoncie, musimy używać silnych środków czyszczących, które pozwolą nam uzyskać satysfakcjonujący efekt. Przede wszystkim nie rozmażą zabrudzeń i nie pozostawia po nich trudnych do usunięcia smug. Są to często preparaty o bardzo wysokich stężeniach różnych składników, dlatego należy uważać, na jakich powierzchniach ich stosujemy. Chodzi tu głównie o dbanie o sprzęty oraz ich powłoki, które mogą zostać naruszone przez składniki detergentów.

Jak ułatwić sobie sprzątanie po remoncie?

Najłatwiej jest oczywiście wynająć firmę sprzątającą taką jak Moppy, która zajmie się tym za nas. Mało tego, zorganizuje potrzebne do pracy środki i narzędzia, a my nie będziemy musieli o nic się martwić. Dodatkowo zaoszczędzimy mnóstwo czasu, który możemy spożytkować na inne rzeczy.

Jeżeli decydujemy się na to, że zmierzymy się z problemem sami, wówczas warto sobie jak najbardziej ułatwić przejście przez sprzątanie po remoncie. Przede wszystkim dobrze jest zakupić odpowiednie środki, których użycie pozwoli nam zaoszczędzić siły i energię. Warto jest korzystać z profesjonalnych linii dedykowanych sprzątaniu generalnemu oraz ciężkim do starcia zabrudzeniom.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich detergentów nie będzie potrzeby szorowania i zdrapywania zanieczyszczeń, ponieważ zawarte w nich substancje skutecznie je rozpuszczą i odkleja od powierzchni.

Jak powinno wyglądać sprzątanie po remoncie?

Na samym początku warto zadbać o dobranie odpowiednich narzędzi do sprzątania i przede wszystkim zacząć od najwyższego miejsca w remontowanym pomieszczeniu. Unikniemy wówczas brudzenia wyczyszczonych już powierzchni na dole, ponieważ pył i kurz będzie osiadał na nich podczas sprzątania. Podłogi to zdecydowanie etap końcowy, który jest zwieńczeniem całego sprzątania. Warto również wstrzymać się z czyszczeniem powierzchni na mokro. Najpierw powinniśmy pozbyć się pyłu poremontowego oraz kurzu. Najlepiej użyć do tego odkurzacza, który jest przeznaczony do prac remontowych. Dopiero po usunięciu osadów możemy zacząć czyszczenie z użyciem wody. Wówczas na powierzchniach nie pozostaną smugi, a kurz nie przylepi się do nich po zaschnięciu.

Dobrze jest również obrać sobie kolejność pomieszczeń, które będziemy sprzątać. Pamiętajmy też, że każdy pokój powinien zostać wyczyszczony kompleksowo, zanim przejdziemy do następnego. Do prac porządkowych przyda nam się solidna szczotka oraz odkurzacz przemysłowy, który bez trudu zniesie kawałki gruzu i kamieni, które mogą pozostać po pracach budowlanych. Pamiętajmy również o ostrożności, aby zadbać szczególnie o podłogi drewniane. Dobrze jest używać narzędzi, które ich nie porysują i środków chemicznych, które nie zniszczą naturalnej powłoki drewna.

Jak widzisz sprzątanie po remoncie wymaga odpowiednich środków i przygotowania. Pozwól, że specjaliści z Moppy wykonają je za Ciebie.

;

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!