Czyszczenie posadzek

Kompleksowe rozwiązania dla domu i biznesu

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
Zakres usługi
*pola wymagane
Skontaktujemy się z Tobą do 1 godziny

Kluczem do efektywnego czyszczenia posadzek jest dobór odpowiednich narzędzi i środków czyszczących. Zastosowana technologia jest uzależniona od indywidualnej oceny zanieczyszczenia występującego na podłożu. Stosujemy najskuteczniejsze rozwiązania gwarantujące bezpieczne wykonanie usługi.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do dyspozycyjności czasowej naszych klientów. Oferujemy maszynowe doczyszczanie podłóg: hal magazynowych, hal produkcyjnych, posadzek gresowych, betonowych, płytek.

Wyślij zapytanie o bezpłatną wycenę formularzem kontaktowym.

;
Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Szybki kontakt

Szybki kontakt

Usługi porządkowe Wrocław

Jak to działa?
Zapytanie
1. Zapytanie

Wypełnij proste zgłoszenie na naszej stronie

Wycena
2. Wycena

Trwa maksymalnie kilka godzin. Skontaktujemy się z Tobą po jej wykonaniu lub w trakcie

Realizacja
3. Realizacja

Ustalamy elastyczny termin dogodny dla Ciebie

Korzyści dla biznesu
Profesjonalny zespół
Profesjonalny zespół

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę koordynatorów, brygadzistów i pracowników sprzątających

Indywidualny plan

Świadczymy usługi dostosowane do potrzeb klienta

Pewność i bezpieczeństwo

Posiadamy ubezpieczenie do wartości 1 mln zł

Szybki kontakt

Szybka i sprawna wycena oraz kontakt z opiekunami technicznymi

Elastyczność

Świadczymy usługi jednorazowe, regularne i pod specjalne wymagania

Gwarancja jakości

Regularnie weryfikujemy jakość świadczonych przez nas usług

Klienci nas polecają
Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
;

Czyszczenie posadzek - jak usunąć zanieczyszczenia z podłogi?

Posadzki wymagają podczas czyszczenia użycia odpowiednich środków oraz profesjonalnego sprzętu. Każdy materiał będzie różnił się pod względem sposobu wykonywania sprzątania, ale również użytych detergentów. Różne surowce będą wymagały innego rodzaju pielęgnacji. Aby odciążyć się od problemu, warto wynająć profesjonalną firmę sprzątającą, która dokładnie wyczyści naszą powierzchnię.

Jakie procesy obejmuje czyszczenie posadzek?

Przede wszystkim, jeżeli decydujemy się na wynajęcie firmy, musimy pamiętać, że usługa zostanie wykonana kompleksowo, przez zespół doświadczonych i wyszkolonych pracowników. Otrzymamy nie tylko czystą powierzchnię, ale również możemy liczyć na zapewnienie środków chemicznych oraz profesjonalnego sprzętu i to wszystko w cenie, jaką zapłacimy za czyszczenie posadzek.

Usługi firmy sprzątającej to inwestycja, która przyspieszy cały proces i zdejmie z nas obowiązek organizowania ludzi do pracy oraz środków, które zapewnią im możliwość dokładnego posprzątania podłogi. W zależności od konieczności firma zaoferuje czyszczenie posadzek wykonanych z różnych materiałów.

Jakie posadzki czyści się najczęściej?

W głównej mierze obsługiwane są parkingi oraz podjazdy samochodowe. To bardzo często zlecane prace przypadku galerii handlowych czy biurowców, które przyjmują klientów i oferują im miejsca parkingowe. Firmy sprzątające przyjmują również zlecenia na czyszczenie posadzek przemysłowych, które często wymagają bardziej skomplikowanego mycia oraz użycia środków, które przeznaczone są tylko dla osób znających regulamin ich używania. Są to zazwyczaj silne środki chemiczne, które w styczności ze skórą mogą powodować liczne alergie i podrażnienia.

Posadzki bardzo często myje się w magazynach, które mają szczególne wymagania. Dzieje się tak, ponieważ ta powierzchnia jest często używana i mocno eksploatowana. Jeżdżące wózki oraz często przebywający na terenie hali pracownicy przez cały czas mają kontakt z podłogą. Z tego powodu brudzi się ona decydowanie szybciej i wymaga częstszego mycia.

Kolejnymi materiałami wymagającymi szczególnej pielęgnacji są kostka brukowa oraz granit. Bardzo często wykłada się nimi parkingi lub podjazdy, a niekiedy nawet całe place przed budynkami. Ogromną zmorą takich materiałów są plamy z olejów samochodowych oraz paliw. Bardzo ciężko jest je zmyć w domowych warunkach, dlatego najlepiej jest wezwać specjalistów posiadających profesjonalny sprzęt i detergenty.

Jak przebiega czyszczenie posadzek, takich jak kostka brukowa?

Na samym początku warto zadbać o dobranie odpowiednich narzędzi do sprzątania i przede wszystkim środków chemicznych, które zapewnią bezpieczeństwo i nie zniszczą materiału. W zależności od poziomu zanieczyszczenia dobiera się inne środki, ale również inne narzędzia do pracy. Najbardziej skomplikowany jest proces usuwania plam, które są tłuste, np. pochodzących z olejów.

Po zakończonym myciu warto pomyśleć o zabezpieczeniu materiału, czyli jego impregnacji. Dzięki temu plamy nie będą w tak dużym stopniu przyczepiać się do podłoża i zdecydowanie łatwiej będzie je zmyć następnym razem. Jeżeli na kostce nie ma jednak większych zabrudzeń, wystarczy, że opłuczemy ją wodą pod ciśnieniem, aby uzyskać efekt odświeżenia. Impregnacja pomoże jednak w podniesieniu walorów estetycznych kostki lub granitu. Przede wszystkim uwydatni kolor, dzięki czemu posadzka będzie zdecydowanie lepiej się prezentować.

Aby dokładnie oczyścić kostkę brukową ze wszystkich niedoskonałości, należy zastosować odpowiednie technologie. Mamy tu na myśli nie tylko samo czyszczenie posadzek, ale również dbanie o ich walor estetyczny, np. usuwanie porostów oraz roślin, które zaczynają wychodzić w przerwach między poszczególnymi elementami powierzchni. Również sprzątanie po remoncie powinno odbywać się przy udziale profesjonalnych maszyn i środków czyszczących. Pozwoli to uniknąć potencjalnych zniszczeń posadzki.

;

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!