Cennik usług firmy sprzątającej Moppy.pl

Sprzątanie domu i mieszkania
od 299 zł

Cena zależy od:
wybranego pakietu (Standard, Standard Plus, Kompleks)
wielkości mieszkania (ilość m2),
ilości sprzątań (rabat już od dwóch sprzątań),
ilości kondygnacji (poziomów),
opcji dodatkowych (mycie okien, zapewnienie środków czystości oraz sprzętu).
Przykładowe ceny sprzątań
standardowe sprzątanie mieszkania o powierzchni 60 m² – cena od 450 zł. Czas sprzątania ok. 4h,
gruntowne sprzątanie mieszkania o powierzchni 70 m² – cena od 1131 zł. Czas sprzątania ok. 10h (2 osoby po 5h),
standardowe sprzątanie domu o powierzchni 100 m² – cena od 692 zł. Czas sprzątania ok. 6h,
gruntowne sprzątanie domu o powierzchni 200 m² – cena od 2548 zł. Czas sprzątania ok. 20h (3 osoby po 7h),
Wycena online

Wyceń sprzątanie w 30 sekund

Sprzątanie biur i usługi dodatkowe
wycena indywidualna

Cena zależy od:
powierzchni (ilość m2),
złożoności powierzchni biurowej (wykładziny lub płytki na podłodze, przeszklenia wewnętrzne, ilość pracowników, serwis dzienny itp.),
częstotliwości sprzątania (np. codziennie, trzy razy w tygodniu)
opcji dodatkowych (mycie okien, doczyszczanie obiektu, maszynowe czyszczenie posadzek, pranie dywanów, wykładzin, tapicerek).
Przykładowe ceny sprzątań
przestrzeń biurowa 200 m2, 1 raz w tygodniu - cena od 900 zł netto miesięcznie,
przestrzeń biurowa 200 m2, 3 razy w tygodniu - cena od 1800 zł netto miesięcznie,
przestrzeń biurowa 600 m2, 3 razy w tygodniu - cena od 3400 zł netto miesięcznie,
przestrzeń biurowa 1000 m2, 5 razy w tygodniu - cena od 6000 zł netto miesięcznie.
Bezpłatna wycena

Skontaktujemy się z Tobą do 1 godziny

Co sprzątamy

O Moppy.pl

Moppy to wyspecjalizowana firma sprzątająca, która działa na terenie Wrocławia. Zatrudniamy wyłącznie ludzi z silną motywacją i wyposażamy ich w najbardziej profesjonalny sprzęt. Lubimy czystość i radzimy sobie z każdymi zabrudzeniami, nieważne jak głębokimi, nieważne w jakim miejscu. Przedstawiamy Państwu nasz cennik usług sprzątających.

Sprzątanie biur – cennik usług sprzątających

Sprzątanie biur to główny filar naszej działalności w Moppy.pl. Doświadczenie w branży i liczne rekomendacje klientów potwierdzają, że nasze usługi sprzątające są nie tylko skuteczne, ale także oferowane w atrakcyjnych cenach. Zdajemy sobie sprawę, że każde biuro to unikatowa przestrzeń, która wymaga indywidualnego podejścia. Dla takich miejsc nie mamy sztywnego cennika. Zamiast tego spotykamy się z właścicielem firmy. To pozwala nam na dokładne zrozumienie specyfiki lokalu, metrażu oraz indywidualnych wymagań i powiedniej ceny usługi. Jeśli Twoja firma zdecyduje się na regularne korzystanie z naszych usług, możesz liczyć na jeszcze korzystniejsze warunki finansowe. Natomiast wyceniamy nasze usługi tak, aby były one atrakcyjne zarówno dla jednorazowych, jak i stałych klientów. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty dla Twojego lokalu.

Sprzątanie lokali użytkowych - cennik

Zajmujemy się także profesjonalnym sprzątaniem lokali użytkowych, sklepów, magazynów itd. Rozumiemy specyfikę różnorodnych przestrzeni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta. U nas nie znajdziesz sztywnego cennika, dostosowujemy ofertę do Twoich wymagań. Współpracując z nami, masz pewność kompleksowej opieki i konkurencyjnych cen.

Sprzątanie bloków – cennik

Moppy.pl zajmuje się również sprzątaniem bloków mieszkalnych, gwarantując czystość na każdym piętrze. Zamiast podawania sztywnego cennika, dążymy do zrozumienia indywidualnych potrzeb każdej wspólnoty mieszkaniowej. Przeprowadzamy konsultacje, aby nasza oferta była dokładnie dostosowana do wymagań Twojego budynku. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Sprzątanie domów i mieszkań – cennik

Już niespełna 250 złotych wystarczy, aby nasza ekipa wykonała podstawową usługę posprzątania mieszkania lub domu. To bardzo często wybierany pakiet, ponieważ za tę niewielką sumę możemy dla Państwa wyczyścić mieszkanie lub dom w nawet bardzo zabrudzonym stanie. Zakres wykonywanych prac zależy od wyboru jednego z pakietów: Standard, Standard Plus, Kompleks. Pod uwagę oczywiście bierzemy także powierzchnię do posprzątania. Jeżeli skorzystają Państwo z naszych usług ponownie, wtedy mogą Państwo liczyć na rabaty.

Inne usługi - cennik

Jesteśmy w stanie doprowadzić do blasku każdą przestrzeń. Sprzątamy po remontach, zajmujemy się przywracaniem czystości w ciągach komunikacyjnych, myjemy okna i witryny (także te o dużej powierzchni), używamy specjalistycznych narzędzi do prania dywanów i tapicerek. Wszędzie tam, gdzie wykonujemy pracę, nasze sprzątanie dzielimy na usługi podstawowe (wystarczające dla większości celów), oraz czyszczenie głębokie (oferuje już czystość niemalże higieniczną).

Podsumowanie usługi porządkowe - cennik

W Moppy.pl podchodzimy z zaangażowaniem do każdego zakresu prac porządkowych, dbając o najwyższe standardy czystości. Zamiast stałego cennika, preferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dopasowując się do specyfiki i wymagań naszych klientów. Nasza elastyczność w wycenie gwarantuje, że otrzymasz usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Aby uzyskać dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Już dziś sprawdź, dlaczego zaufało nam tak wielu klientów i skorzystaj z naszych usług!

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!