Cennik firmy sprzątającej Moppy.pl

Sprawdź nasz cennik, który ułożyliśmy dla Ciebie w wygodne pakiety, które pozwolą Ci zorientować się jaka może być cena sprzątania biura w zależności od zakresu, który potrzebujesz.

Każdy z pakietów opatrzyliśmy cenami "od" i wymieniliśmy dokładnie czego możesz spodziewać się w zamian za proponowaną cenę.

Jeśli jednak nie znajdziesz tu oferty dopasowanej dokładnie do twoich potrzeb, skontaktuj się proszę z nami - na pewno przygotujemy propozycję, która spotka się z twoim zainteresowaniem, gdy poznamy wszystkie twoje potrzeby. Zapraszamy!

Sprzątanie biura cennik

Proponujemy sprzątanie biur na poziomie podstawowym ("Biuro Standard"), rozszerzonym ("Biuro Standard Plus") oraz kompleksowym ("Biuro Kompleks"). Poniższe ceny są przykładowe i skalkulowane dla 2 bazowych założeń:

Usługi dodatkowe - przykładowo

wyceniane niezależnie od pakietów.

"Biuro Standard" (2h) - od 950 zł netto miesięcznie (cena za m2: od ok. 6,35 zł netto / miesiąc):

"Biuro Standard Plus" (3h) - od 1150 zł netto miesięcznie (cena za m2: od ok. 7,67 zł netto / miesiąc) - wszystko co w pakiecie "Biuro Standard" oraz:

"Biuro Kompleks" (4,5h) - od 1575 zł netto miesięcznie (cena za m2: od ok. 10,50 zł netto / miesiąc) - wszystko co w pakiecie "Biuro Standard Plus" oraz:

Bezpłatna wycena Skontaktujemy się z Toba do 1 godziny

Rozumiemy, że każde biuro jest inne, a potrzeby związane ze sprząteniem firmy mogą się różnić. Dlatego cena sprzątania biura jest elastyczna i dostosowana do specyfiki każdego miejsca. Oferujemy konkurencyjne ceny sprzątania biur za m2, co pozwala na precyzyjne dopasowanie usług sprzątajacych do wielkości oraz charakteru przestrzeni.

Sprzątanie mieszkań i domów cennik

Proponujemy sprzątanie mieszkań na poziomie podstawowym ("Standard"), rozszerzonym ("Standard Plus") oraz kompleksowym ("Kompleks").

"Standard" - od 299 zł brutto:

"Standard Plus" - od 499 zł brutto - wszystko co w pakiecie "Standard" oraz:

"Kompleks" - od 749 zł brutto - wszystko co w pakiecie "Standard Plus" oraz:

Wycena online Wyceń sprzątanie w 30 sekund

Jeśli w naszych pakietach nie ma usług sprzątających o zakresie, jaki Cię interesuje, skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Dla wspólnot mieszkaniowych przygotowaliśmy również dedykowaną propozycję, choć również w podziale na sprzątanie na poziomie podstawowym ("Wspólnota Standard"), rozszerzonym ("Wspólnota Standard Plus") oraz kompleksowym ("Wspólnota Kompleks"). Poniższe ceny są przykładowe i skalkulowane dla 2 bazowych założeń:

Usługi dodatkowe - przykładowo:

wyceniane niezależnie od pakietów.

"Wspólnota Standard" - od 2.000 zł netto miesięcznie:

"Wspólnota Standard Plus" - od 2.900 zł netto miesięcznie - wszystko co w pakiecie "Wspólnota Standard" oraz:

"Wspólnota Kompleks" - od 2.900 zł netto miesięcznie - wszystko co w pakiecie "Wspólnota Standard Plus" oraz:

Bezpłatna wycena Skontaktujemy się z Toba do 1 godziny

Co sprzątamy

Klienci nas polecają

Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!