O nas

Poznajmy się - to najlepszy sposób abyś przekonał się, że warto z nami współpracować!

Nasze usługi

Zapewniamy kompleksowe utrzymanie czystości w harmonii z człowiekiem i naturą, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na realizacji tego, co jest dla nich naprawdę ważne.


Świadczymy usługi utrzymania czystości w trzech kategoriach:

- utrzymanie czystości nieruchomościach komercyjnych i biurach,

- utrzymanie czystości w domach i mieszkaniach,

- specjalistyczne usługi utrzymania czystości.


Oferujemy możliwość nowoczesnego zamówienia usługi sprzątania domu lub mieszkania bez konieczności wychodzenia z domu czy dzwonienia.


Poprzez zapewnienie przyjaznych warunków pracy w biurze, pomagamy budować więź pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Nasze zasady

Sprawdź, czym się kierujemy, by dostarczyć dla Ciebie usługi najwyższej jakościi dbać, byś czuł się komfortowo.

Prostota

Oferujemy łatwy w obsłudze serwis, dzięki któremu nasi klienci szybko i bezproblemowo znajdą pomoc domową. Bezustannie staramy się ulepszać nasz produkt, aby proces zamawiania był jeszcze łatwiejszy.

Uczciwość

Naszym klientom oferujemy przejżyste i uczciwe warunki współpracy.

Profesjonalizm

Nasz dział obsługi klienta stara się zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta, który się do nas zgłosi. Nie pozostawiamy żadnej zgłoszonej sprawy bez odpowiedzi.

Kultura

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy pasują kulturą pracy do założeń Moppy.pl. Dbamy o jakość usług nie tylko poprzez wykonywaną pracę, ale również poprzez stosunek do pracy. Kultura firmy jest dla nas bardzo istotna.

Przyjemność

Wierzymy, że nasz produkt przyczynia się do polepszenia standardu życia naszych klientów, którzy zamiast spędzać czas na sprzątaniu mogą zająć się tym, co naprawdę kochają.

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!