Sprzątanie poremontowe

Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania podczas, gdy Ty możesz już odpocząć.

Każdy wie jak uciążliwy jest remont. Nie dość, że trwa zazwyczaj bardzo długo, to jeszcze trzeba po nim posprzątać. Żeby zaoszczędzić Ci dodatkowych stresów i czasu nadchodzimy z pomocą.

Bezpłatna wycena

Darmowa wycena w 24 godziny

Sprzątanie po remoncie cena?

Na cenę sprzątania poremontowego składa się wiele czynników. Przede wszystkim ważny jest metraż mieszkania czy biura. Kolejną istotną rzeczą jest zakres prac, które właśnie się odbyły. Wiadomo, że jeśli był to generalny remont, doprowadzenie mieszkania do porządku zajmie o wiele więcej czasu. Nie można też porównywać czasu do długości sprzątania standardowego. Sprzątanie po remoncie wymaga dużo większej precyzji. Podłogi najczęściej wymagają kilkukrotnego odkurzenia oraz umycia, aby osiągnąć pożądany efekt. Najczęściej w zakresie usługi mieści się także mycie okien . Okna wymagają umycia, ale i tez usunięcia śladów po farbie z ram i szyb. Tak czy inaczej, każde mieszkanie jest inne i nie da się określić z góry ile czasu trzeba poświęcić na jego wysprzątanie. Nie musisz zaprzątać sobie tym głowy, firma sprzątająca Wrocław zrobi to za Ciebie.

Jak zamówić sprzątanie po remoncie?

Po prostu skontaktuj się z nami!

Możesz do nas napisać na biuro@moppy.pl , zadzwonić 690 022 690 lub wypełnić formularz kontatkowy:

Nasz dział obsługi klienta prześle wycenę w ciągu 24h od złożenia zapytania.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!