Remont mieszkania?


Każdy wie jak uciążliwe są remonty. Jednak raz na jakiś czas trzeba się za niego zabrać. Nie dość, że trwa zazwyczaj bardzo długo, jest męczący, to jeszcze trzeba po nim posprzątać. Po remoncie najczęściej nikt nie ma już siły na sprzątanie . Moppy.pl nadchodzi z pomocą.


Sprzątanie po remoncie cena?

Na cenę sprzątania poremontowego składa się wiele czynników. Przede wszystkim ważny jest metraż mieszkania czy biura. Kolejną istotną rzeczą jest zakres prac, które właśnie się odbyły. Wiadomo, że jeśli był to generalny remont, doprowadzenie mieszkania do porządku zajmie o wiele więcej czasu. Nie można też porównywać czasu do długości sprzątania standardowego. Sprzątanie po remoncie wymaga dużo większej precyzji. Podłogi najczęściej wymagają kilkukrotnego odkurzenia oraz umycia, aby osiągnąć pożądany efekt. Najczęściej w zakresie usługi mieści się także mycie okien . Okna wymagają umycia, ale i tez usunięcia śladów po farbie z ram i szyb. Tak czy inaczej, każde mieszkanie jest inne i nie da się określić z góry ile czasu trzeba poświęcić na jego wysprzątanie. Nie musisz zaprzątać sobie tym głowy, firma sprzątająca Wrocław zrobi to za Ciebie.

Jak zamówić sprzątanie po remoncie?

Proponujemy skontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia. Najlepszą drogą kontaktu w tym przypadku będzie mail: biuro@moppy.pl . Opisz nam jaki zakres usług Cię interesuje oraz w jakim stanie jest mieszkanie. Ważny też jest metraż lokalu. Istotną dla nas informacją są także posiadane przez Ciebie środki czystości oraz sprzęt. Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz przedstawi wycenę usługi.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!