Sprzątanie do domu i biura

  • wykwalifikowana kadra sprzątająca
  • ubezpieczenie na 1 mln zł
  • ... a przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ z wolnego czasu
Zamów online

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 154 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 35 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów


Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Sprzątanie Wrocław

Bardzo niewiele jest osób, które lubią sprzątać. Większość z zapytanych o to osób na ulicy z pewnością by to potwierdziło. Ale zatem czy lubicie porządek? O tak, tu już każdy odpowiedziałby, że lubi. Niestety nie da się mieć porządku bez regularnego sprzątania Wrocław. Bałagan zazwyczaj “robi się sam” i ciężko później znaleźć chętnych do jego posprzątania. Jak więc utrzymać porządek przy jak najmniejszym wysiłku?

Regularne sprzątanie

Najpierw zawsze trzeba ustalić plan działania. Usiądźcie na spokojnie i pomyślcie w jakie dni możecie poświęcić najwięcej czasu na sprzątanie. Dobrą metodą jest rozpisanie sobie obowiązków na tygodniowym kalendarzu. Zadania te mogą być pobieżne, przykładowo: odkurzanie w poniedziałek, wycieranie kurzy we wtorek itp. Jeśli będziecie stosować taki system sprzątania systematycznie, z czasem wejdzie Wam to w nawyk. Warto też sprzątać w miarę możliwości na bieżąco. Zjedliście obiad? Umyjcie od razu naczynia - zajmuje to chwilę czasu, a talerze nie zalegają cały dzień w zlewie. Najważniejsze jest żeby zauważyć, że regularne sprzątanie jest lepsze od odkładania tego na za tydzień. Warto też jest wyznaczyć sobie jeden dzień tygodnia (np. soboty) na bardziej dogłębne sprzątanie Wrocław. Można wtedy wtedy np. umyć kafelki w łazience czy wyczyścić kuchenkę.

Nie musicie sprzątać sami - zrobi to Moppy.pl

Tak naprawdę to wcale nie musicie robić tego sami. Jak wszyscy wiemy jest to praco- i czasochłonne. Wracając do domu, po całym dniu pracy, sprzątanie Wrocław to z pewnością ostatnia rzecz o jakiej myślicie. Może chcielibyście kogoś kto wykona tę pracę za Was? Może to zrobić firma sprzątająca Wrocław. Wystarczy podać swoją lokalizację na terenie Wrocławia i wybrać rodzaj usługi, którą potrzebujecie. Może to być sprzątanie podstawowe lub rozszerzone (np. o mycie okien czy prasowanie). Kolejnym krokiem jest wybór dnia i godziny. Moppy.pl daje Wam możliwość zamówienia usługi sprzątanie Wrocław 7 dni w tygodniu. Teraz pozostaje tylko przejście do bezpiecznego panelu płatności - przelewem lub kartą. Wszystko szybko i wygodnie - bez potrzeby wychodzenia z domu.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!