Nowoczesna firma sprzątająca - Wrocław


W czerwcu 2016 roku na rynek wrocławski weszła nowa firma sprzątająca Moppy.pl. Oferuje ona usługi sprzątania mieszkań, domów oraz biur. To, co wyróżnia firmę spośród innych w tej kategorii to możliwość zamówienia usługi sprzątania online. Jest to pierwsza firma sprzątająca mieszkania i biura we Wrocławiu, która daje klientom taką sposobność. Głównym celem powstania firmy jest wygoda i łatwość obsługi portalu. Przyjrzyjmy się zatem jak strona funkcjonuje w praktyce.


Jak działa zamawianie sprzątania biur i mieszkań online?

Po wejściu na stronę www.moppy.pl od razu widzimy, że serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na górze strony znajduje się odnośnik do cennika, czyli tego, co najważniejsze z punktu widzenia klienta. Cena zależna jest od metrażu mieszkania lub biura. Firma sprzątająca chcąc sprostać wymaganiom klienta, daje możliwość wyboru usługi standardowej lub rozszerzonej o np. mycie okien, czyszczenie wykładzin. Warto też zastanowić się czy będziemy korzystać w przyszłości z tego typu usług, ponieważ przy zakupie sprzątania regularnego zyskujemy na cenie. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu pocztowego, wybranie dnia i godziny sprzątania oraz dokonanie płatności online. Wszystko zorganizowane jest online – szybko, łatwo i wygodnie. Teraz pozostaje tylko czekać na potwierdzenie zamówienia i przyjścia osoby sprzątającej. Gwarantujemy, że profesjonalnie sprzątanie biur i mieszkań wykonane przez Moppy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Moppy.pl - jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania - Wrocław

Nie trać czasu na inne firmy sprzątające we Wrocławiu. W Moppy korzystny cennik idzie zawsze w parze z jakością świadczonych usług. Założyciele Moppy.pl chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów zastanowili się czego tak naprawdę oni potrzebują. Ludzie w dobie internetu chcą wszystko załatwić online, czyli szybko i bez wychodzenia z domu. Dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu użytkowników serwisu wprowadzony został system zamówień usług sprzątania online. Łatwość i prostota korzystania z portalu jest tym, co sprawia, że Moppy.pl to jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania we Wrocławiu. Sprzątanie z naszą firmą to czysta przyjemność! Sprawdź już teraz!Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!