Masz pytania? Zadzwoń!
+48 787 743 653

Firma sprzątająca - Wrocław
wyceń i zamów online w 3 minuty
od 37 zł za godzinę

  • Pełne ubezpieczenie
  • Profesjonalny serwis sprzątający
  • Wybór dowolnego dnia i godziny usługi
Wybierz miejsce i czas sprzątania
Podaj adres, dzień i godzinę dla usługi
Zapłać online
Przelewem internetowym
lub kartą kredytową
Ciesz się porządkiem
I zaoszczędzonym czasem

Dlaczego warto?

Dowolny wybór terminu
i godziny sprzątania

Wybierz datę sprzątania z minimalnie dwudniowym wyprzedzeniem. Zamów usługę w godzinach od 8 do 22. My załatwimy resztę!

Bezpieczna i szybka
płatność online

Za usługę możesz zapłacić przelewem internetowym lub kartą kredytową. Współpracujemy z jednym z największych operatorów płatności w Polsce - Przelewy24.

Profesjonalna
obsługa klienta

W razie jakiegokolwiek problemu zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta czynną 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22. Odpowiadamy na każde zapytanie!

Doświadczone
osoby sprzątające

Współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi partnerami. Każda osoba, która dołącza do naszego zespołu przechodzi test i szkolenia dotyczące pracy z klientem.

Brak opłat
za odwołanie usługi

Usługę możesz odwołać do dwóch dni od terminu zamówionego sprzątania. Zwrotu środków pieniężnych dokonamy przelewem na Twoje konto.

Opinie klientów

Andrzej Zawadzki - Lanzarote
Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.
Maciej Kuc - Polskie Centrum Dachowe
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.
Krzysztof Wortczak
Cenie sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.
Marta Nowak - Kancelaria Adwokacka
Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.
Weronika Zupryk
Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.

Nowa firma sprzątająca - Wrocław

W czerwcu 2016 roku na rynek wrocławski weszła nowa firma sprzątająca Moppy.pl. Oferuje ona usługi sprzątania mieszkań, domów oraz biur. To, co wyróżnia firmę spośród innych w tej kategorii to możliwość zamówienia usługi sprzątania online. Jest to pierwsza firma sprzątająca biura i mieszkania we Wrocławiu, która daje klientom taką sposobność. Głównym celem powstania firmy jest wygoda i łatwość obsługi portalu. Przyjrzyjmy się zatem jak to funkcjonuje w praktyce.

Jak działa zamawianie sprzątania biur i mieszkań online?

Po wejściu na stronę www.moppy.pl od razu widzimy, że serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na górze strony znajduje się odnośnik do cennika, czyli tego, co najważniejsze z punktu widzenia klienta. Cena zależna jest od metrażu mieszkania lub biura. Firma sprzątająca chcąc sprostać wymaganiom klienta, daje mu możliwość wyboru usługi standardowej lub rozszerzonej. Warto też zastanowić się czy będziemy korzystać w przyszłości z usług sprzątania , ponieważ przy zakupie sprzątania regularnego zyskujemy na cenie. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu pocztowego, wybranie dnia i godziny sprzątania oraz dokonanie płatności online. Wszystko zorganizowane jest online – szybko, łatwo i wygodnie. Teraz pozostaje tylko czekać na potwierdzenie zamówienia i przyjścia osoby sprzątającej.

Moppy.pl - jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania - Wrocław

Jest wiele firm oferujących biura i mieszkania we Wrocławiu, które oferują takie same usługi. Założyciele Moppy.pl chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów zastanowili się czego tak naprawdę oni potrzebują. Ludzie w dobie internetu chcą wszystko załatwić online, czyli szybko i bez wychodzenia z domu. Dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu użytkowników serwisu wprowadzony został system zamówień usług sprzątania online. Łatwość i prostota korzystania z portalu jest tym, co sprawia, że Moppy.pl to jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania we Wrocławiu.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.