Sprzątanie do domu i biura

  • wykwalifikowana kadra sprzątająca
  • ubezpieczenie na 1 mln zł
  • ... a przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ z wolnego czasu
Zamów online

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 154 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 35 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów


Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Nowoczesna firma sprzątająca - Wrocław

W czerwcu 2016 roku na rynek wrocławski weszła nowa firma sprzątająca Moppy.pl. Oferuje ona usługi sprzątania mieszkań, domów oraz biur. To, co wyróżnia firmę spośród innych w tej kategorii to możliwość zamówienia usługi sprzątania online. Jest to pierwsza firma sprzątająca mieszkania i biura we Wrocławiu, która daje klientom taką sposobność. Głównym celem powstania firmy jest wygoda i łatwość obsługi portalu. Przyjrzyjmy się zatem jak strona funkcjonuje w praktyce.

Jak działa zamawianie sprzątania biur i mieszkań online?

Po wejściu na stronę www.moppy.pl od razu widzimy, że serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na górze strony znajduje się odnośnik do cennika, czyli tego, co najważniejsze z punktu widzenia klienta. Cena zależna jest od metrażu mieszkania lub biura. Firma sprzątająca chcąc sprostać wymaganiom klienta, daje możliwość wyboru usługi standardowej lub rozszerzonej o np. mycie okien, czyszczenie wykładzin. Warto też zastanowić się czy będziemy korzystać w przyszłości z tego typu usług, ponieważ przy zakupie sprzątania regularnego zyskujemy na cenie. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu pocztowego, wybranie dnia i godziny sprzątania oraz dokonanie płatności online. Wszystko zorganizowane jest online – szybko, łatwo i wygodnie. Teraz pozostaje tylko czekać na potwierdzenie zamówienia i przyjścia osoby sprzątającej. Gwarantujemy, że profesjonalnie sprzątanie biur i mieszkań wykonane przez Moppy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Moppy.pl - jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania - Wrocław

Nie trać czasu na inne firmy sprzątające we Wrocławiu. W Moppy korzystny cennik idzie zawsze w parze z jakością świadczonych usług. Założyciele Moppy.pl chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów zastanowili się czego tak naprawdę oni potrzebują. Ludzie w dobie internetu chcą wszystko załatwić online, czyli szybko i bez wychodzenia z domu. Dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu użytkowników serwisu wprowadzony został system zamówień usług sprzątania online. Łatwość i prostota korzystania z portalu jest tym, co sprawia, że Moppy.pl to jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania we Wrocławiu. Sprzątanie z naszą firmą to czysta przyjemność! Sprawdź już teraz!Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!