Sprzątanie Mieszkań

Sprzątanie mieszkania spędza Ci sen z powiek? Nie lubisz oddawać się porządkom w mieszkaniu, a może po prostu nie masz na nie czasu? Jesteśmy nowoczesnym rozwiązaniem Twoich domowych problemów. Moppy to profesjonalna firma sprzątająca świadcząca szeroki zakres usług. Oferujemy sprzątanie mieszkań jednorazowe, jak i cykliczne. Współpracujemy z profesjonalistami wyróżniającymi się wysoką kulturą osobistą. Bogate doświadczenie pozwala nam na bardzo dokładne sprzątanie mieszkań, które sprosta oczekiwaniom bardzo wymagających Klientów.

Postaw na rzetelne sprzątanie mieszkań i ciesz się wymarzonym porządkiem!

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego w sprzątaniu mieszkań zawsze kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i dyskrecją. Nasza oferta jest dedykowane osobom oczekującym usług na najwyższym poziomie. U nas jakość sprzątania idzie w parze z korzystnymi cenami. Sprzątanie mieszkań świadczone przez Moppy kosztuje już od 37 zł za godzinę pracy! Gwarantujemy, że nasz cennik miło zaskoczy każdego Klienta. Dodatkowo Moppy wyróżnia:

obsługa klienta 7 dni w tygodniu

bezgotówkowe płatności przelewem internetowym

ubezpieczenie przed uszkodzeniami

wykwalifikowaniu pracownicy

korzystne ceny

rezerwacje sprzątania za pośrednictwem strony internetowej

Każdy Klient może rozszerzyć standardową usługę sprzątania mieszkania o opcje dodatkowe np. mycie lodówki, pranie, prasowanie, mycie okien. Nie trać czasu na samodzielnie sprzątanie, wybierz Moppy już teraz.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.