Mycie okien do domu lub biura


Moppy.pl oferuje profesjonalne mycie okien na terenie miast: Wrocław i Kraków. Do realizacji usługi wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt firmy Karcher, którzy umożliwia czyszczenie z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. To niezwykle skuteczny sposób na usunięcie zabrudzeń i drobnoustrojów. Dodatkowo nasze sprzęty umożliwiają mycie okien bez użycie szkodliwej chemii i przy minimalnym zużyciu wody. Moppy.pl oferuje oszczędne i ekologiczne mycie okien w mieszkaniach i biurach. Realizujemy jednorazowe i cykliczne zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych.


Cennik

1. Okno jednoskrzydłowe 15 zł
2. Okno dwuskrzydłowe 20 zł
3. Drzwi balkonowe 25 zł
4. Witryna 8 zł/m2

Postaw na profesjonalne mycie okien z użyciem najlepszego sprzętu.

Mycie okien to nasza specjalność! Nasza oferta obejmuje profesjonalne mycie wszelkie rodzaju przeszkleń: okien, szyb, witryn. Z powodzeniem myjemy okna plastikowe, aluminiowe i drewniane. Mycie okien nie musi być już przykrym obowiązkiem! Korzystając z usług Moppy.pl otrzymujesz perfekcyjne czyste okna. To co wyróżnia naszą firmę to pełen profesjonalizm i doświadczenie w branży, które umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Mycie okien specjalistycznym sprzętem to pewność uzyskania efektownego rezultatu pozbawionego mało estetycznych smug! Pozbądź się wszelkich zabrudzeń z okien, dzięki ekologicznemu czyszczeniu z użyciem pary. W Moppy.pl korzystna cena usługi idzie w parze z najwyższą jakością. Przekonaj się już teraz i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Jak zamówić mycie okien?

Aby zamówić profesjonalne mycie okien skontaktuj się z nami mailowo: biuro@moppy.pl lub telefonicznie: +48 690 022 690. Możesz również zamówić kompleksową usługę sprzątania wraz z myciem okien za pomocą formularza.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!