Sprzątanie do domu i biura

  • wykwalifikowana kadra sprzątająca
  • ubezpieczenie na 1 mln zł
  • ... a przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ z wolnego czasu
Zamów online

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 154 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 35 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów


Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Sprzątanie biur Poznań

Jednym z czynników zwiększających efektywność pracowników jest porządek w miejscu pracy. Wydaje mi się, że chyba nikt nie lubi szukać dokumentów, między którymi zalega duża warstwa kurzu. Co więcej, klejąca się klawiatura również nie zachęca do pracy. Gdy terminy gonią, a czasu na zadania jest coraz mniej, to tym bardziej nie ma go na posprzątanie biura. Jak więc o nie zadbać tak, aby wszystkim dobrze i sprawnie się pracowało?

Pracuj skuteczniej i nie martw się o czystość

Zawsze możesz poprosić pracowników o posprzątanie miejsca pracy, lecz czy to jest dobre rozwiązanie? Niekoniecznie, ponieważ to pracodawca ma obowiązek zadbać o czystość miejsca, w którym pracują zatrudnione przez niego osoby. Idealnym rozwiązaniem byłoby zatrudnienie osoby, która zajmie się utrzymaniem porządku i czystości. Niemniej jednak czy to dobry pomysł, jeśli w biurze masz dokumenty dotyczące twoich dochodów, faktury i inne rachunki? Jak bardzo wiarygodne i godne zaufania są osoby, które ogłaszają się na portalach ogłoszeniowych? Przecież decydując się na taką osobę z ogłoszenia, możesz trafić na kogoś, kto Cię okradnie lub coś zniszczy. Wtedy nie dość, że stracisz pieniądze, to jeszcze czas, a może się zdarzyć, że biuro nie będzie idealnie posprzątane. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy mają odpowiednio duży bagaż doświadczeń i silną pozycję na rynku. Dzięki temu nie angażujesz pracowników do dodatkowych prac, korzystasz z usług profesjonalistów, którzy dysponują wysokiej jakości zapleczem technicznym. Warto postawić na firmę, która przygotuje indywidualny plan sprzątania dostosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, profesjonaliści mają też ubezpieczenie, które pokryje ewentualne zniszczenia. Wybierając sprawdzoną markę, nie tracisz czasu, a zyskujesz czystą przestrzeń pracy.

Postaw na profesjonalistów, postaw na jakość

Jak sam widzisz, istnieje rozwiązanie Twojego problemu! Decydując się na Sprzątanie biur Poznań, stawiasz na profesjonalistów, którzy działają z powodzeniem we Wrocławiu i Krakowie. Tysiące klientów i hektary wysprzątanych metrów kwadratowych powoduje, że Moppy należy do czołówki firm sprzątających. Jak jedna z niewielu firm nie jest pośrednikiem, a zatrudnia własnych pracowników. Przechodzą oni specjalną selekcję i szkolenia, które pozwalają im na dostarczanie kompleksowych usług, z których będziesz zadowolony. Co więcej, sprzątanie może być jednorazowe, nie musisz decydować się na usługę regularną. Firma sprzątająca Poznań działa 7 dni w tygodniu, co daje Ci możliwość skontaktowania się z nami w dowolnej chwili i momencie. U nas oszczędzasz czas, ponieważ sprzątanie biura możesz zamówić przez Internet, samemu wybierając termin i godzinę. Postaw na profesjonalistów, wybierz Moppy – sprzątaniu biur Poznań.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!