Firma sprzątająca Wrocław 
Usługi porządkowe Wrocław

Najpewniejsi i najlepsi we Wrocławiu od lat

Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie biur Wrocław

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Sprzątanie domu i mieszkania

Profesjonalna i godna zaufania usługa

Dlaczego Moppy

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Klienci nas polecają

Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
Sprzątanie biur Wrocław

Sprzątanie biur Wrocław

Nowy standard obsługi. Stała kontrola jakości sprzątania, dedykowany koordynator, szybki kontakt. Oddeleguj usługi porządkowe ekspertom. Zamów bezpłatną wycenę.

Sprzątanie domu i mieszkania

Sprzątanie domu i mieszkania

Komfortowe zamawianie online na dowolny dzień i godzinę. Łatwość konfiguracji usługi, płatność online, szybkie terminy realizacji. Wypróbuj i skorzystaj z wolnego czasu.

Jak powinno wyglądać czyste biuro? Sprzątanie Kraków

Profesjonalne firma zajmująca się utrzymaniem porządku to nie tylko sprzątanie mieszkań. Z jej usług warto skorzystać także, gdy chcemy cieszyć się czystą przestrzenią biurową. Design biura to bardzo istotny element tworzący wizerunek firmy. Biuro odwiedzają klienci oraz zaufani partnerzy biznesowi, dlatego warto postarać się o to, aby było tam zawsze czysto i świeżo. Wiele przedsiębiorstw rozwiązuje ten problem poprzez zatrudnianie specjalistycznych firm sprzątających i tworzenie dla nich harmonogramów. Jak zatem powinno wyglądać naprawdę czyste biuro? Jeżeli interesuje Cię profesjonalne sprzątanie Kraków, zapoznaj się z ofertą Moppy, a także z naszymi wskazówkami.

Sprzątanie Kraków - zacznijmy od początku, czyli jak wygląda recepcja?

Recepcja to miejsce, które wchodzący gość widzi jako pierwsze. Można powiedzieć, że jest ona swoistą wizytówką firmy, dlatego powinna być utrzymana w należytym porządku i czystości. W tym miejscu warto sprzątać nieco częściej, ponieważ liczba pojawiających się każdego dnia osób jest bardzo wysoka. Szczególnie w dobie pandemii warto zadbać o szczególną czystość i dezynfekcję powierzchni uczęszczanych przez cały dzień. Poza tym na recepcji przyjmowane są paczki oraz różnego rodzaju dostawy, np. jedzenie. Powoduje to, że lady recepcyjne wymagają częstego przecierania z kurzu oraz innych śladów.

W kątach naszego lobby oraz gabinetów bardzo często możemy ujrzeć pajęczyny. Dla wielu osób są one przerażające i nie świadczą zbyt dobrze o utrzymaniu porządku w danym miejscu. To dość stały punkt, na który wiele niedoświadczonych osób sprzątających nie zwraca uwagi. Jeżeli za czystość w Twoim obiekcie będzie odpowiadała profesjonalna firma sprzątająca Moppy, jej pracownicy na pewno nie zapomną przetrzeć każdego kąta w budynku.

Pamiętajmy, że recepcja to miejsce wymagające, dlatego warto kilka razy w tygodniu powtórzyć sprzątanie. Kraków daje wiele możliwości wyboru firm sprzątających, które kompleksowo zajmują się biurowcami. Spośród nich Moppy cieszy się szczególnym zaufaniem klientów.

Często zapomina się również o obecnej i bardzo ważnej w biurze roślinności, która wymaga regularnego podlewania. Wystarczy, że stworzymy harmonogram uzupełniania wody dla naszej ekipy sprzątającej, a zostanie on umieszczony na liście obowiązków.

Jak wybrać najlepsze artykuły higieniczne? Sprzątanie Kraków

Pomieszczenia należące do biur, które również wymagają utrzymania czystości i porządku, to także toalety i aneksy kuchenne. Oprócz samego sprzątania należy regularnie uzupełniać artykuły higieniczne, takie jak mydło, papier toaletowy oraz ręcznik papierowy. W obecnych czasach ważna jest również dezynfekcja, dlatego warto zwrócić uwagę na obecność oraz regularne uzupełnianie środków wirusobójczych.

Ważny jest również zapach, jaki panuje w biurze. Przestrzeń, w której pracujemy za dnia, powinna być wietrzona przed naszym przyjściem oraz po wyjściu. Sytuacja sama się rozwiązuje, kiedy w naszym biurze zadbamy o profesjonalną wentylację, jednak, gdy jej nie mamy, jesteśmy skazani na to, że ktoś będzie czuwał nad wymianą powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo warto zadbać o to, aby w powietrzu unosił się przyjemny zapach. Należy zainwestować w odświeżacz powietrza, który nie będzie nikogo drażnił i jednocześnie uprzyjemni pobyt w biurze.

Do tego punktu warto zaliczyć również opróżnione kosze na śmieci oraz wymianę worków. Należy to robić regularnie, abyśmy w przyszłości nie padli ofiarą przykrych konsekwencji. Mogą one mieć postać nieprzyjemnego zapachu, a w najgorszym przypadku insektów.

W nowoczesnych biurach dominują przeszklenia, a co się z tym wiąże, wymagają one ciągłego mycia. Należy zadbać o odpowiednie środki do mycia szyb, które nie pozostawiają smug, aby wykonać profesjonalne sprzątanie. Kraków oferuje nam wiele przestrzeni biurowych w nowoczesnym stylu, które posiadają liczne przeszklenia.

A co z biurkami i szafkami w gabinetach?

W wielu przypadkach czyszczony jest tylko wierzch szafek, który zalega kurzem. Warto jednak od czasu do czasu zrobić porządek również w środku. Tam także rozwija się kurz i należy pozbywać się go regularnie. Należy utrzymać stały porządek w dokumentach oraz artykułach biurowych. Regularnego czyszczenia i dezynfekcji wymagają też blaty biurek, przy których pracujemy.

Jak widzisz utrzymanie biura w czystości nie jest tak łatwe, jak mogło by się wydawać. Dlatego warto skorzystać z naszych usług – Moppy to profesjonalne sprzątanie Kraków i zadowoleni klienci.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!