Cennik firmy sprzątającej Moppy.pl

Wybierz ofertę najlepiej odpowiadającą Twoim wymaganiom

Sprzątanie domu i mieszkania
od 249 zł

Cena zależy od:

 • wybranego pakietu (Standard, Standard Plus, Kompleks),
 • wielkości mieszkania (ilość m2),
 • ilości sprzątań (rabat już od dwóch sprzątań),
 • ilości kondygnacji (poziomów),
 • opcji dodatkowych (mycie okien, zapewnienie środków czystości oraz sprzętu).

Przykładowe ceny sprzątań

 • standardowe sprzątanie mieszkania o powierzchni 60 m² – cena od 363 zł. Czas sprzątania ok. 4h,
 • gruntowne sprzątanie mieszkania o powierzchni 70 m² – cena od 887 zł. Czas sprzątania ok. 10h (2 osoby po 5h),
 • standardowe sprzątanie domu o powierzchni 100 m² – cena od 565 zł. Czas sprzątania ok. 6h,
 • gruntowne sprzątanie domu o powierzchni 200 m² – cena od 2243 zł. Czas sprzątania ok. 20h (3 osoby po 7h).
Wycena online

Wyceń sprzątanie w 30 sekund

Sprzątanie biur i usługi dodatkowe
wycena indywidualna

Cena zależy od:

 • powierzchni (ilość m2),
 • złożoności powierzchni biurowej (wykładziny lub płytki na podłodze, przeszklenia wewnętrzne, ilość pracowników, serwis dzienny itp.),
 • częstotliwości sprzątania (np. codziennie, trzy razy w tygodniu),
 • opcji dodatkowych (mycie okien, doczyszczanie obiektu, maszynowe czyszczenie posadzek, pranie dywanów, wykładzin, tapicerek).

Przykładowe ceny sprzątań

 • przestrzeń biurowa 200 m2, 1 raz w tygodniu - cena od 900 zł netto miesięcznie,
 • przestrzeń biurowa 200 m2, 3 razy w tygodniu - cena od 1800 zł netto miesięcznie,
 • przestrzeń biurowa 600 m2, 3 razy w tygodniu - cena od 3400 zł netto miesięcznie,
 • przestrzeń biurowa 1000 m2, 5 razy w tygodniu - cena od 6000 zł netto miesięcznie.
Bezpłatna wycena

Skontaktujemy się z Tobą do 1 godziny

wybierz usługę i zamów bezpłatną wycenę


Usługi porządkowe Wrocław

Krótko o Moppy.pl

Moppy to wyspecjalizowana firma sprzątająca, która działa na terenie Wrocławia, Krakowa i okolic. Nasz zespół jest dumny z historii przedsiębiorstwa, a także z pomyślnego wykonania niezliczonych, a czasem niezwykle trudnych prac sprzątających.

W Moppy wiemy, że nie każdy nadaje się do tak ciężkiej pracy, dlatego zatrudniamy wyłącznie ludzi z silną motywacją i wyposażamy ich w najbardziej profesjonalny sprzęt. Oględziny miejsca, w którym będziemy działać, rysują plan działań, który zawsze jest dokładnie dostosowany do okoliczności. Lubimy czystość i radzimy sobie z każdymi zabrudzeniami, nieważne jak głębokimi, nieważne w jakim miejscu.

Pozostawiamy po sobie lśniącą czystość - wszędzie, gdzie tylko się pojawimy.

Jakie usługi sprzątające wykonujemy?

Firma sprzątająca Moppy należy do najbardziej wszechstronnych i rozwiniętych podmiotów tego typu w branży. Zakres oferowanych usług jest zoptymalizowany pod Państwa potrzeby. W dużym zakresie to Państwo dostosowują cennik do własnego zapotrzebowania.

Pomimo tego, że zatrudniamy najlepsze ekipy, które posługują się w pełni profesjonalnym sprzętem i są dobrze opłacane, a my zawsze wywiązujemy się wzorowo i na czas z powierzonych nam zadań - nasz cennik zachowujemy na poziomie zwykłych cen rynkowych.

Cennik prac porządkowych

Jako firma sprzątająca jesteśmy innowacyjni także pod względem wyceny naszych usług. Oferujemy kilka pakietów, z których nasi klienci wybierają, a wiele z naszych usług sprzątających (szczególnie w przypadkach usług dla firm) wyceniamy dopiero po zapoznaniu się z indywidualnym przypadkiem i w porozumieniu z klientem.

Sprzątanie domów i mieszkań

Już niespełna 250 złotych wystarczy, aby nasza ekipa wykonała podstawową usługę posprzątania prywatnego mieszkania lub domu. To bardzo często wybierany pakiet, ponieważ za tę niewielką sumę możemy dla Państwa “ogarnąć” mieszkanie lub dom w nawet bardzo zabrudzonym stanie. Zakres wykonywanych prac zależy od wyboru jednego z pakietów: Standard, Standard Plus, Kompleks. Pod uwagę oczywiście bierzemy także powierzchnię do posprzątania. Jeżeli korzystają Państwo z naszych działań po raz wtóry, wtedy mogą Państwo liczyć na rabaty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzątanie domów i mieszkań musi przebiegać dyskretnie, szybko i dokładnie tak, jak życzy sobie tego właściciel. Wystarczy jedno słowa klienta, abyśmy wyszczególnionym miejscem zajęli się w sposób zintensyfikowany, a inne miejsce pozostawili w stanie nienaruszonym. Zdarza się, że podczas sprzątania prywatnych mieszkań i domów, nasi pracownicy mają do czynienia z materiałami wrażliwymi i poufnymi, jednakże są oni zobowiązani natychmiast po ich odkryciu poinformować klienta i pod groźbą prawną mają zakaz posługiwania się wrażliwymi danymi. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się tak, aby firma sprzątająca Moppy nadużyła zaufania Klienta.

Sprzątanie biur i lokali użytkowych

Moppy bardzo często jest wynajmowana przez inne firmy do sprzątania ich biur, lokali użytkowych, magazynów, sklepów. Dla firm przewidujemy indywidualny cennik sprzątania. Zaczynamy więc sprzątanie biur od krótkiej, ale rzeczowej rozmowy z właścicielem, w której bierzemy pod uwagę metraż, specyfikę lokalu, indywidualne wymagania. Jeżeli firma umawia się z nami na cykliczne sprzątanie biura, wtedy wycena będzie korzystniejsza. Patrzymy również na preferencje klientów w zakresie prac dodatkowych, takich jak mycie okien, pranie dywanów, zastosowanie specjalistycznego sprzętu do doczyszczania czy praca przy czyszczeniu posadzek.

Jesteśmy tak sprawni, że potrafimy wykonywać usługi sprzątające w pełnym ich zakresie bez konieczności zamykania biura lub lokalu usługowego. Pracownicy Moppy są przeszkoleni tak, aby nie zakłócać pracy w Państwa biurach podczas sprzątania. Sprzątając biura zachowujemy się cicho i staramy się być niewidoczni.

Inne usługi sprzątania

To nie wszystko. Tak naprawdę jesteśmy w stanie doprowadzić do blasku każdą przestrzeń. Sprzątamy po remontach, zajmujemy się przywracaniem czystości w ciągach komunikacyjnych, zmywamy okna (także te o dużej powierzchni), używamy specjalistycznych narzędzi do prania dywanów i tapicerek.

Gdziekolwiek byśmy się nie znaleźli, nasze sprzątanie dzielimy na usługi podstawowe (wystarczające dla większości celów), oraz czyszczenie głębokie (które oferuje już czystość niemalże higieniczną).

Jesteśmy najbardziej elastyczną firmą sprzątającą

Wycena sprzątania wprawdzie zostaje podana dopiero po zapoznaniu się z każdym poszczególnym przypadkiem, ale na stronie Moppy mogą Państwo skorzystać z uproszczonej procedury dla sprzątania domów i mieszkań. Wystarczy wybrać pakiet i podać miejscowość (Wrocław, Kraków lub okolice). Informacje o cenniku tą drogą uzyskają Państwo w przeciągu kilkunastu sekund.

Sprzątanie wrocławskich lub krakowskich biur - jako, że jest to czynność znacznie bardziej złożona i wymagająca nieco większej ilości ustaleń - wyceniamy zawsze indywidualnie.

Świadczymy prace wysoko wyspecjalizowane, wykonywane przez doświadczony i wykwalifikowany personel. W połączeniu z wypracowanymi przez nas metodami pracy, które mają na celu: dokładność sprzątania, szybkość sprzątania oraz uwzględnienie wszelkich preferencji osób zamawiających usługi - Moppy jest jedną z niewielu firm na rodzimym rynku, która może pochwalić się tak dobrymi wynikami przy zachowaniu regularnych cen obowiązujących w branży.

Profesjonalizm sprzątania na każdym centymetrze kwadratowym

Czas to pieniądz, więc prosimy się zastanowić, czy lepiej jest posprzątać lokal własnymi siłami, czy też zdać się na zawodowców z Moppy, którzy nie pobiorą nadmiernych stawek. Co więcej, wiele czynności sprzątających, a mówimy to jako profesjonaliści, nie są Państwo w stanie wykonać samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu, a już na pewno nie tak szybko jak my możemy to zrobić. Podjęcie z nami dłuższej współpracy, czyli umówienie się na sprzątanie regularne (np. 2 razy w tygodniu lub 3 razy w miesiącu) przynosi dodatkowe oszczędności naszym klientom.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!