Cennik firmy sprzątającej Moppy.pl

Wybierz ofertę najlepiej odpowiadającą Twoim wymaganiom

Sprzątanie domu i mieszkania
od 249 zł

Cena zależy od:

- wybranego pakietu (Standard, Standard Plus, Kompleks),

- wielkości mieszkania (ilość m2),

- ilości sprzątań (rabat już od dwóch sprzątań),

- ilości kondygnacji (poziomów),

- opcji dodatkowych (mycie okien, zapewnienie środków czystości oraz sprzętu).

Ceny pakietów:

- Standard od 249 zł,

- Standard Plus od 349 zł,

- Kompleks od 549 zł.

Wycena online

Wyceń sprzątanie w 30 sekund

Sprzątanie biur i usługi dodatkowe
wycena indywidualna

Cena zależy od:

- powierzchni (ilość m2),

- złożoności powierzchni biurowej (wykładziny lub płytki na podłodze, przeszklenia wewnętrzne, ilość pracowników, serwis dzienny itp.),

- częstotliwości sprzątania (np. codziennie, trzy razy w tygodniu),

- opcji dodatkowych (mycie okien, doczyszczanie obiektu, maszynowe czyszczenie posadzek, pranie dywanów, wykładzin, tapicerek).

Bezpłatna wycena

Skontaktujemy się z Tobą do 1 godzinywybierz usługę i zamów bezpłatną wycenę


Świadczymy usługi porządkowe

Firma sprzątająca - cennik Twojej wygody i komfortu

Wynajęcie firmy sprzątającej do domu lub firmy wielu osobom kojarzy się z luksusem. Zastanawiają się one, czy rzeczywiście sprzątanie jest warte pieniędzy, które trzeba zapłacić za kilka godzin czyjejś pracy. Zanim pomyślisz w ten sposób, zastanów się, czy to Twój czas jest wart pieniędzy, które zapłacisz i czy rzeczywiście lepiej będzie, jeśli spędzisz go na sprzątaniu. Mógłbyś przecież spędzić go z rodziną, robiąc rzeczy, na które zwykle nie masz czasu lub siły.

Zadaj sobie zatem proste pytanie – czy mógłbyś lepiej wykorzystać swój czas, robiąc coś innego? Kiedy Twoją uwagę przykuje firma sprzątająca cennik, może wcale nie być najważniejszą sprawą. Ile jest wart Twój czas?

Gdy w grę wchodzi solidność, cennik firmy sprzątającej jest mniej istotny

Zlecenie żmudnych prac porządkowych nie tylko pozwala usunąć zanieczyszczenia — może również znacznie poprawić jakość Twojego życia. Wiele badań sugeruje, że przedkładanie czasu nad pieniądze — na przykład zatrudnianie firm sprzątających do sprzątania domu — może sprawić, że będziesz szczęśliwszy, ponieważ będziesz mógł spędzać więcej czasu na rzeczach, które cenisz bardziej, takich jak hobby i rodzina. Gdy w takich porównaniach pojawia się firma sprzątająca cennik, zawsze jest bardzo subiektywną sprawą.

Jeśli jednak uznasz, że warto zastanawiać się nad cenami, okaże się, że średni koszt sprzątania domu może zależeć od wielu czynników. Ważne jest to, gdzie mieszkasz lub gdzie znajduje się Twoja firma, kogo zatrudniasz i o jaki zakres usług poprosisz. Oto, o czym należy pamiętać przy planowaniu budżetu na usługi sprzątania.

Czynniki decydujące o tym, jaki firma sprzątająca cennik zastosuje

Firma Moppy, która przyjmuje zlecenia na sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń firmowych we Wrocławiu i Krakowie, uzależnia wysokość swoich cen od kilku czynników.

- wybranego pakietu usług (Standard, Standard Plus, Kompleks)

- wielkości sprzątanej powierzchni

- ilości sprzątań

- ilości kondygnacji

- opcji dodatkowych (mycie okien, zapewnienie środków czystości oraz sprzętu)

Lokalizacja domu

Ważną kwestią, która niewątpliwie wpływa na cenę za usługi sprzątania domu, jest to, gdzie znajduje się Twoja firma lub dom. Na przykład średnie stawki w Warszawie z pewnością są wyższe niż w niewielkim miasteczku.

Wielkość i wyposażenie firmy lub domu

Im większa i potencjalnie bardziej podatna na zabrudzenia siedziba firmy, tym więcej zapłacisz za sprzątanie. Większe firmy lub domy, które nie były sprzątane od jakiegoś czasu, wymagają więcej pracy i wymagają większej ilości materiałów eksploatacyjnych, co podnosi całkowitą cenę sprzątania. Z tego powodu firmy sprzątające i agencje sprzątające często opierają swoje ceny na powierzchni domu, ponieważ może to znacznie wpłynąć na ilość godzin, które prawdopodobnie będą musiały spędzić na sprzątaniu.

Niektórzy mieszkańcy mają tendencję do robienia większego bałaganu niż inni, co może zwiększyć koszty sprzątania. Firma sprzątająca może na przykład pobierać więcej opłat za sprzątanie domów ze zwierzętami lub małymi dziećmi, ponieważ spodziewa się, że będzie musiał poświęcić więcej czasu na posprzątanie dodatkowej sierści zwierząt lub rozprysków.

Rodzaj czyszczenia

Podstawowe sprzątanie: ten rodzaj usługi najczęściej jest wybierany, aby przygotować zwykle uporządkowany dom lub firmę na wizytę gości, lub posprzątać w szczególnie pracowitym miesiącu. Osoby sprzątające będą wykonywać usługi takie jak: wycieranie blatów, mycie okien , podłóg, odkurzanie dywanów, czyszczenie toalet. Jest to najtańsza opcja.

Dogłębne czyszczenie: ma miejsce wtedy, gdy firma lub dom od jakiegoś czasu nie były sprzątane i wymagają dodatkowej uwagi. Niektóre usługi, które możesz uzyskać dzięki dokładnemu czyszczeniu, które niekoniecznie otrzymasz podczas zwykłego lub podstawowego czyszczenia, obejmują szorowanie zaprawy do płytek pod prysznicem, odkurzanie pojedynczych drobiazgów lub wycieranie listew przypodłogowych lub górnych części wentylatorów sufitowych. Ten rodzaj sprzątania jest bardziej pracochłonny, a przez to droższy niż rutynowe sprzątanie.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!