Firma sprzątająca Wrocław
Usługi porządkowe Wrocław

Najpewniejsi i najlepsi we Wrocławiu od lat

Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie biur Wrocław

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Sprzątanie domu i mieszkania

Profesjonalna i godna zaufania usługa

Dlaczego Moppy

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Klienci nas polecają

Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
Sprzątanie biur Wrocław

Sprzątanie biur Wrocław

Nowy standard obsługi. Stała kontrola jakości sprzątania, dedykowany koordynator, szybki kontakt. Oddeleguj usługi porządkowe ekspertom. Zamów bezpłatną wycenę.

Sprzątanie domu i mieszkania

Sprzątanie domu i mieszkania

Komfortowe zamawianie online na dowolny dzień i godzinę. Łatwość konfiguracji usługi, płatność online, szybkie terminy realizacji. Wypróbuj i skorzystaj z wolnego czasu.

Sprzątanie Mieszkań Wrocław – Moppy stawia czoło wyzwaniom Dolnego Śląska!

Duże obiekty komercyjne takie jak biurowce, których nie brakuje we Wrocławiu, wymagają do swojej obsługi różnego rodzaju firm zewnętrznych świadczących usługi porządkowe. Jedną z usług, jakie się zleca, jest sprzątanie. Stolica Dolnego Śląska to miasto, w którym obiektów biurowych jest dużo, a wiele z nich już korzysta z usług Moppy. Dlaczego? Ponieważ wiedzą, że decydując się na firmę sprzątającą oszczędzają czas i zasoby. Przeczytaj, czemu nie tylko osoby prywatne zlecają porządki w swoich domach i mieszkaniach, ale też firmy decydują się na profesjonalne sprzątanie Wrocław.

Profesjonalna firma sprzątająca czy etatowy pracownik porządkowy? Sprzątanie Mieszkań Wrocław

Warto zastanowić się chwilę nad zyskami, jakie wiążą się z zatrudnieniem firmy sprzątającej. Tak naprawdę jest to dla nas podwójna oszczędność, zarówno finansowa, jak i czasowa. Przede wszystkim płacimy firmie nie tylko za usługi, ale też za wszystkie sprzęty, dojazd, środki higieniczne i detergenty. Dodatkowo nie musimy zatrudniać nikogo na etat, nie musimy wdrażać go do pracy i tworzyć procedur.

Warto zauważyć także, że jedna, zatrudniona na etat osoba będzie potrzebować znacznie więcej czasu, by doprowadzić do porządku biuro. Dlatego, jeżeli właścicielowi firmy lub obiektu biurowego zależy jednocześnie na wysokiej jakości świadczonych usług i szybszym czasie ich realizacji , firma oferująca sprzątanie Wrocław zdecydowanie wygrywa z etatowym pracownikiem porządkowym!

Firma sprzątająca Moppy zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy biorą odpowiedzialność za sprzątanie. Wrocław daje nam duże możliwości wyboru najlepszej dla nas ekipy do utrzymania porządku, jednak to Moppy zaufało wielu klientów prywatnych i firm. Doceniają nasz profesjonalizm, kompleksowość i doświadczenie. Wiedzą, że pod naszą opieką otaczająca ich przestrzeń przeobrazi się w przyjazne do życia i pracy warunki.

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą sprzątającą we Wrocławiu?

Zewnętrzna firma sprzątająca to coraz częściej wybierane rozwiązanie, szczególnie pośród większych firm. Wymagają tego przede wszystkim wielkość powierzchni, z którymi nie poradziłby sobie jeden etatowy pracownik porządkowy.

Istotne jest również posiadanie środków do sprzątania tego rodzaju powierzchni. Nie chodzi tutaj tylko o zwykłe środki czystości, ale również o odpowiednie maszyny, a także wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Współpraca z firmą sprzątającą to też wygoda. Zakres obowiązków ustalamy tylko raz z koordynatorem zespołu, następnie nie musimy się już martwić o przebieg prac, ponieważ oddajemy go w ręce specjalistów. Co ciekawe w Moppy wprowadziliśmy możliwość rezerwacji usługi online! Dzięki tej nowoczesnej opcji możesz zamówić sprzątanie Wrocław bez konieczności wychodzenia z domu, a nawet dzwonienia.

Sprzątanie Mieszkań we Wrocławiu – kolejne korzyści ze współpracy

Najważniejszym atutem współpracy z firmą sprzątającą jest to, że zawsze masz wykonane profesjonalne sprzątanie i możesz zająć się swoimi obowiązkami czy przyjemnościami. Wrocław to miasto, w którym znajdziesz wiele ofert firm sprzątających, ale na ich tle Moppy wyróżnia się transparentnością cennika i warunków współpracy. Poza tym jesteśmy w posiadaniu zaawansowanego technologicznie sprzętu, który nie tylko przyspieszy procesy porządkowe, ale również poprawi ich jakość. Masz pewność, że zlecona usługa zostanie wykonana starannie, a efekty przejdą najśmielsze oczekiwania.

Moppy możesz zlecić zarówno podstawowe sprzątanie domu, mieszkania, powierzchni biurowych, gabinetów oraz przestrzeni wspólnych , jak i gruntowne sprzątanie polegające na myciu okien, pastowaniu parkietów czy praniu wykładzin. W skład usług Moppy wchodzi również sprzątanie po remoncie, które wymaga innych środków niż codzienne czynności porządkowe.

Współpracując nami oszczędzasz czas i pieniądze, a dla każdego przedsiębiorstwa i osoby prywatnej jest to ważniejszy aspekt. Nie martw się kurzem i brudem – pozwól specjalistom zająć się otaczającą Cię przestrzenią. Zamów w Moppy sprzątanie Wrocław, a Ty w tym czasie… rób to, co kochasz!

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!