Sprzątanie biur Wrocław

Kompleksowa usługa sprzątania biura we Wrocławiu

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
E-mail
E-mail
Zakres usługi
*pola wymagane
Skontaktujemy się z Tobą do 1 godziny

Wiemy, jak kompleksowo zadbać o czystość i porządek zarówno w biurach, placówkach medycznych, sklepach, wspólnotach mieszkaniowych, jak i wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Wieloletnie doświadczenie uczyniło z nas prawdziwych ekspertów.

Nasze usługi świadczymy w obiektach różnej wielkości, od małych do dużych, od jednego do siedmiu dni w tygodniu. Oferujemy usługi zarówno w ramach jednorazowego wsparcia, jak i stałej współpracy (regularne sprzątanie biur, lokali użytkowych, magazynów).

Wyślij zapytanie o bezpłatną wycenę formularzem kontaktowym.

;

Dlaczego Moppy

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Ubezpieczenie na 1 milion złotych

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Dedykowany koordynator - regularny nadzór i szybki kontakt

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Ponad 50 000 zaoszczędzonych godzin naszych klientów

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Profesjonalne środki czystości, również ekologiczne

Jak to działa?
Zapytanie
1. Zapytanie

Wypełnij proste zgłoszenie na naszej stronie

Wycena
2. Wycena

Trwa maksymalnie kilka godzin. Skontaktujemy się z Tobą po jej wykonaniu lub w trakcie

Realizacja
3. Realizacja

Ustalamy elastyczny termin dogodny dla Ciebie

Klienci nas polecają

Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
Wrocław – starówka z lotu ptaka o wschodzie słońca Wrocław – widok na Ostrów Tumski Wrocław – Rynek Starego Miasta
;

Sprzątanie biur Wrocław – czyste miejsce pracy wspierające efektywność

Musimy pamiętać, że regularne sprzątanie biur to nie tylko czysta powierzchnia. Wszystko, co stanowi element otoczenia, ma ogromny wpływ na wydajność i efektywność pracowników. Kurz i brud nie są przyjaciółmi produktywności i owocnej pracy, dlatego tak bardzo należy starać się, aby biuro było czyste i zawsze posprzątane. Jeżeli wpisujesz w sieci zapytanie „profesjonalne sprzątanie biur Wrocław” to odpowiedzią i strzałem w dziesiątkę jest Moppy!

Dlaczego sprzątanie biur jest tak ważne? Firma sprzątająca odpowiada!

Biuro to wizytówka każdej firmy. To tam przyjmujemy klientów i mamy swoje centrum dowodzenia, z którego sterujemy wszystkimi poczynaniami. Sprzątanie biur to przede wszystkim kwestia wizerunkowa. Jeżeli nasza przestrzeń do pracy jest czysta, wówczas łatwiej nam się skupić i jesteśmy bardziej efektywni. Dodatkowo jesteśmy lepiej postrzegani przez gości, którzy odwiedzają nasze lokum.

Dlatego warto zainwestować w profesjonalną firmę, która odpowiada za sprzątanie biur. Wrocław posiada długą listę usługodawców, a jednym z nich jest Moppy – firma, która z profesjonalizmem podchodzi do swojego zadania. Zajmie się kompleksowo czyszczeniem, wliczając w to organizację narzędzi oraz detergentów do pracy.

Jako firma sprzątająca sprzątamy nie tylko domy prywatne. Oferujemy też sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, sprzątanie gabinetów, odkurzanie, mycie okien, pranie wykładzin i mycie mebli tapicerowanych. Zlecenia sprzątania przyjmujemy także online - jest to prosta i wygodna opcja dla naszych klientów, którzy cenią sobie oszczędność czasu.

Na skorzystanie z naszej oferty decydują się wszyscy, którzy potrzebują pomocy w codziennym utrzymaniu czystości. Usługi sprzątania wykonujemy na najwyższym poziomie, a rzetelnym podejściem zdobyliśmy zaufanie wielu osób prywatnych i firm. Moppy działa na terenie Wrocławia, a zlecenia realizujemy codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Sprzątanie biura Wrocław - co jest najważniejsze podczas realizacji usługi?

Jeżeli zależy nam na wizerunku firmy, najważniejszym aspektem może okazać się po prostu profesjonalizm. Właśnie dlatego warto wynająć firmę, która zorganizuje kompleksowe sprzątanie biur. Wrocław daje wiele możliwości pod względem dostępności tego rodzaju usług. Również Moppy oferuje swoje usługi w stolicy Dolnego Śląska. Jeżeli zależy Ci na trwałym, a nie jednorazowym efekcie „wow”, ważne jest, aby takie czyszczenie odbywało się regularnie.

Musimy być świadomi tego, że firma sprzątająca zdejmuje z nas wiele obowiązków. Nie chodzi tu tylko o sama czynność sprzątania, ale również organizację detergentów, zastanawianie się nad kolejnością czy kupno sprzętu. Warto też zwrócić uwagę na to, że podczas realizacji usług utrzymania czystości, profesjonalna firma używa specjalistycznych środków czyszczących (zazwyczaj nie są to te, które każdy może kupić w sieciowych sklepach) oraz sprzętu, który ułatwia pozbycie się nawet trudnych zabrudzeń.

Zastanawiasz się jeszcze, dlaczego profesjonalne sprzątanie biura jest lepszym rozwiązaniem niż angażowanie do porządków pracowników, co czasem się zdarza pracodawcom? Osoby, które są odrywane od pracy i angażowane w czynności, które wybiegają poza zakres ich obowiązków, nie będą zmotywowane do efektywnej pracy. Zdecydowanie nie należy w ten sposób rozwiązywać kwestii sprzątania w miejscu pracy! Zamów usługę sprzątania pomieszczeń biurowych, a firma świadcząca taką usługę odciąży Ciebie i Twoich pracowników z dodatkowych obowiązków!

Moppy - oferujemy sprzątanie biur we Wrocławiu na błysk!

Sprzątanie powierzchni biurowych to coś więcej niż wymiana worków. Wiesz już, że wymaga czasu i pracy, nie należy więc zrzucać tego dodatkowego obowiązku na swoich pracowników. Wykonują oni swoje zadania od poniedziałku do piątku, nie powinno więc się zabierać im czasu na wycieranie kurzy, a tym bardziej na mycie okien czy odkurzanie!

Jest oczywiście jeszcze jedna kwestia, którą należy poruszyć. Nawet jeśli Twoi pracownicy zgodzą się na opisany wyżej układ, ich praca nie będzie wykonana tak dokładnie, jak profesjonalistów do sprzątania biur. A ich do zaoferowania Wrocław ma sporo! Moppy chętnie przyjmie Twoje zlecenie, a w sprzątaniu nie ma sobie równych.

Sprzątanie powierzchni biurowych Wrocław - dla Moppy liczy się spełnienie potrzeb klienta

Częścią zespołu Moppy są tylko osoby, które przeszły odpowiednie szkolenie i wiedzą dosłownie wszystko o sprzątaniu. Ważne jest także to, że o wysoką jakość wykonywanych usług, a także bezproblemową obsługę dba koordynator ekipy sprzątającej, który czuwa nad sprawną realizację zadań przez ekipę.

Mycie okien, tapicerowanych mebli, podłóg, armatury - choć niektóre z tych czynności mogą wydawać Ci się proste, nasza ekipa zna sposoby, dzięki którym spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najprościej mówiąc, po naszej wizycie w sprzątanych obiektach powierzchnie błyszczą tak, że można się w nich przeglądać!

Co bierzemy pod uwagę, wyceniając usługi sprzątania biur?

Nasze doświadczenie sprawiło, że jesteśmy ekspertami od kompleksowych porządków. Za pomocą naszej strony możesz wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę usługi sprzątania biur.

Od czego zależy cena? Między innymi od metrażu sprzątanej powierzchni, zakresu sprzątania, wyboru jednokrotnej lub wielokrotnej usługi. Klient może też wybrać opcje dodatkowe, które są dodatkowo płatne.

Już standardowa wersja usługi, daje efekt, który zachwyci odwiedzających pomieszczenie. Odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy, opróżnianie koszy na śmieci, mycie blatów, mycie umywalek, mycie luster, parapetów - to tylko niektóre czynności wchodzące w zakres standardowego sprzątania biura przez Moppy. Wrocław ma wysokie wymagania, a nasza firma potrafi im sprostać.

Do sprzątania biur zatrudnij specjalistów od walki z brudem!

Wiesz już, że skorzystanie z pomocy profesjonalistów podczas sprzątania biura to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Ale dlaczego spośród wszystkich dostępnych we Wrocławiu opcji wybrać właśnie Moppy? Po pierwsze - sprzątanie biura nie ma dla nas tajemnic! Mamy na swoim koncie tyle zleceń, że nie zaskoczy nas żadne zabrudzenie.

Po drugie, nasza ekipa rzetelnie i z profesjonalizmem podchodzi do wykonywanych obowiązków, dlatego możesz nam zaufać w kwestii utrzymania czystości powierzchni biurowych.

Po trzecie, podczas wykonywania usługi sprzątania biur korzystamy ze sprawdzonych sprzętów i detergentów wysokiej jakości. Dzięki nim efekty naszych wysiłków są jeszcze bardziej spektakularne i długotrwałe.

Dlaczego duże biura we Wrocławiu decydują się na profesjonalne firmy sprzątające?

Sprzątanie biur jest wbrew pozorom skomplikowanym i trudnym procesem. Dobrze i kompleksowo wykonane porządki zapewnią nam czas na  efektywną i niczym niezmąconą pracę.  Jest to również sposób na długofalową minimalizację kosztów, ponieważ płacimy za kompleksową usługę, a nie za wszystkie z osobna.

Oprócz oszczędności finansowych ważna jest też oszczędność czasu. Nasi pracownicy nie są rozproszeni, nie muszą dyżurować każdego dnia przed skończeniem pracy, aby niechętnie posprzątać biuro. Niektóre firmy sprzątające mają w swoich usługach dzień testowy, podczas którego można sprawdzić, jakiej jakości usługi są wykonywane. Po pozytywnie ocenionym dniu próbnym oraz ustaleniu kosztów i budżetu na sprzątanie można np.  podpisać umowę na regularną współpracę.

Komu powinieneś zlecić sprzątanie biur Wrocław? Wybierz Moppy!

Gdy mamy duże biuro, wielu pracowników i oczekujemy utrzymywania idealnej czystości, to wybór profesjonalnej firmy sprzątającej jest jedyną słuszną decyzją, jaką możemy podjąć. Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniego specjalistycznego zespołu, będą rekomendacje od zaufanych osób lub poszukanie opinii w sieci. Zadowoleni klienci chętnie wystawiają je firmom, z których usług skorzystali.

Wybierając firmę, warto także przyjrzeć się jej stronie internetowej. Zobacz, czy znajduje się w niej szczegółowy i przejrzysty cennik oraz regulamin, który precyzuje sposób działania firmy.  W naszym regulaminie na witrynie Moppy znajdziesz odpowiedzi na pytania, między innymi dotyczące warunków wykonania usługi, płatności czy reklamacji.  Transparentność funkcjonowania firmy jest dla nas ważna. Dzięki niej klienci wiedzą, czego mogą oczekiwać i na jakich warunkach oparta będzie nasza współpraca.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na stronie i wysłania zapytania o bezpłatną wycenę.

Skontaktujemy się z Tobą do 1 godziny!

;

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!