Sprzątanie Mieszkań


Sprzątanie mieszkania spędza Ci sen z powiek? Nie lubisz oddawać się porządkom w mieszkaniu, a może po prostu nie masz na nie czasu? Jesteśmy nowoczesnym rozwiązaniem Twoich domowych problemów. Moppy to profesjonalna firma sprzątająca świadcząca szeroki zakres usług. Oferujemy sprzątanie mieszkań jednorazowe, jak i cykliczne. Współpracujemy z profesjonalistami wyróżniającymi się wysoką kulturą osobistą. Bogate doświadczenie pozwala nam na bardzo dokładne sprzątanie mieszkań, które sprosta oczekiwaniom bardzo wymagających Klientów.


Postaw na rzetelne sprzątanie mieszkań i ciesz się wymarzonym porządkiem!

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego w sprzątaniu mieszkań zawsze kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i dyskrecją. Nasza oferta jest dedykowane osobom oczekującym usług na najwyższym poziomie. U nas jakość sprzątania idzie w parze z korzystnymi cenami. Gwarantujemy, że nasz cennik miło zaskoczy każdego Klienta. Dodatkowo Moppy wyróżnia:
- obsługa klienta 7 dni w tygodniu
- bezgotówkowe płatności przelewem internetowym
- ubezpieczenie przed uszkodzeniami
- wykwalifikowani pracownicy
- korzystne ceny
- rezerwacje sprzątania za pośrednictwem strony internetowej

Każdy Klient może rozszerzyć standardową usługę sprzątania mieszkania o opcje dodatkowe np. mycie lodówki, piekarnika czy mycie okien. Nie trać czasu na samodzielnie sprzątanie, wybierz Moppy już teraz.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!