Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie domu i mieszkania

Profesjonalna i godna zaufania usługa

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Szybki kontakt

Szybki kontakt

Usługi porządkowe Wrocław

Klienci nas polecają
Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
Sprzątanie domu i mieszkania

Sprzątanie domu i mieszkania

Komfortowe zamawianie online na dowolny dzień i godzinę. Łatwość konfiguracji usługi, płatność online, szybkie terminy realizacji. Wypróbuj i skorzystaj z wolnego czasu.

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Nowy standard obsługi. Stała kontrola jakości sprzątania, dedykowany koordynator, szybki kontakt. Oddeleguj usługi porządkowe ekspertom. Zamów bezpłatną wycenę.

Sprzątanie Kraków

Naprawdę niewiele jest osób, które lubią sprzątać. Większość z zapytanych o to osób na ulicy z pewnością by to potwierdziło. A czy zatem lubicie porządek? O tak, tu już każdy odpowiedziałby, że lubi. Niestety nie da się mieć porządku bez regularnego sprzątania Kraków. Bałagan zazwyczaj “robi się sam” i ciężko później znaleźć chętnych do jego posprzątania. Jak więc utrzymać porządek przy jak najmniejszym wysiłku?

Nie musicie sprzątać sami - zrobi to Moppy.pl

Tak naprawdę to wcale nie musicie robić tego sami. Jak wszyscy wiemy jest to praco- i czasochłonne. Wracając do domu, po całym dniu pracy, sprzątanie Kraków to z pewnością ostatnia rzecz o jakiej myślicie. Może chcielibyście kogoś kto wykona tę pracę za Was? Może to zrobić firma sprzątająca Kraków. Wystarczy podać swoją lokalizację na terenie Krakowa i wybrać rodzaj usługi, którą potrzebujecie. Może to być sprzątanie podstawowe lub rozszerzone (np. o mycie okien, prasowanie). Kolejnym krokiem jest wybór dnia i godziny. Moppy.pl daje Wam możliwość zamówienia usługi sprzątanie Kraków 7 dni w tygodniu. Teraz pozostaje tylko przejście do bezpiecznego panelu płatności - przelewem lub kartą. Wszystko szybko i wygodnie - bez potrzeby wychodzenia z domu.

Regularne sprzątanie w Krakowie

Najpierw zawsze trzeba ustalić plan działania. Usiądźcie na spokojnie i pomyślcie w jakie dni możecie poświęcić najwięcej czasu na sprzątanie. Dobrą metodą jest rozpisanie sobie obowiązków na tygodniowym kalendarzu. Zadania te mogą być pobieżne, przykładowo: odkurzanie w poniedziałek, wycieranie kurzy we wtorek itp. Jeśli będzie stosować taki system sprzątania systematycznie, z czasem wejdzie Wam to w nawyk. Warto też sprzątać iw miarę możliwości na bieżąco. Zjedliście obiad? Umyjcie od razu naczynia - zajmuje to chwilę czasu, a talerze nie zalegają cały dzień w zlewie. Najważniejsze jest żeby zauważyć, że regularne sprzątanie jest lepsze od odkładania tego na za tydzień. Warto też jest wyznaczyć sobie jeden dzień tygodnia (np. soboty) na bardziej dogłębne sprzątanie Kraków. Można wtedy wtedy np. umyć okna, kafelki w łazience czy wyczyścić kuchenkę.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!