Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie domu i mieszkania

Profesjonalna i godna zaufania usługa

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Szybki kontakt

Szybki kontakt

Usługi porządkowe Wrocław

Klienci nas polecają
Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
Sprzątanie domu i mieszkania

Sprzątanie domu i mieszkania

Komfortowe zamawianie online na dowolny dzień i godzinę. Łatwość konfiguracji usługi, płatność online, szybkie terminy realizacji. Wypróbuj i skorzystaj z wolnego czasu.

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Nowy standard obsługi. Stała kontrola jakości sprzątania, dedykowany koordynator, szybki kontakt. Oddeleguj usługi porządkowe ekspertom. Zamów bezpłatną wycenę.

Pomoc domowa - czy warto skorzystać?

Wiele kobiet mocno angażuje się w swoją pracę zawodową. Ważne dla nich jest również spełnianie się w życiu prywatnym, a nie tylko w zawodowym. Praca obciąża je wieloma obowiązkami, a po powrocie do domu czekają na nie kolejne. Szczególnie dużo pracy w domu czeka na kobiety jeśli posiadają dzieci. Potrzebują one nie tylko wiele uwagi w zakresie organizacji wolnego czasu, ale też zadań typu odrabianie lekcji, czy zawiezienie dziecka na zajęcia pozaszkolne. W takim przypadku bardzo przydatna może być pomoc domowa. Jest ona w stanie bardzo odciążyć rodziców z wielu obowiązków. Zatrudnienie pomocy domowej nie jest przejawem słabości i nie radzenia sobie z natłokiem obowiązków, lecz właśnie zaradności. Pomyślcie ile czasu możecie dzięki niej zyskać!

Jak wybrać dobrą pomoc domową?

Na wstępie warto zastanowić się i jasno określić jakie są nasze oczekiwania względem takiej osoby. Trzeba jasno ustalić zakres obowiązków. Czy chcecie,żeby pomoc domowa tylko sprzątała w domu, czy również opiekowała się dziećmi. Bez względu na zakres jej obowiązków powinna ona być rzetelna, uczciwa, wzbudzająca zaufanie, komunikatywna. Nie jest łatwe znalezienie odpowiedniej osoby. Warto skorzystać z pomocy ze sprawdzonych źródeł, czyli firmy, która oferuje usługi sprzątania we Wrocławiu. Poznajcie ofertę sprawdzonej firmy sprzątającej Moppy.pl . Korzystając z serwisu oferującego pomoc domową, macie pewność co do kompetencji zatrudnianej przez Was osoby.

Pomoc domowa z agencji czy czarnego rynku?

Decydując się na skorzystanie z usług wykwalifikowanej pomocy domowej może powstać dylemat czy zatrudnić taką osobę z agencji, która zajmuje się  usługami sprzątania , czy umówić się z kimś z ogłoszenia, bez podpisywania umowy. Kuszący może być fakt, że na pewno pomoc domowa, z którą nie podpiszecie umowy będzie tańsza. Różnica czasem może być dość spora. Ale czy warto ryzykować dla pieniędzy? Korzystając z usług serwisu sprzątającego macie pewność, że dana osoba posiada wymagane przez Was kwalifikacje i umiejętności. Ważnym aspektem jest również to, że firmy sprzątające są ubezpieczone od kradzieży czy uszkodzeń sprzętu. Pomoc domowa zatrudniana przez tego typu firmy jest sprawdzona i pewna. Dużym plusem jest też to, że nie musicie spędzać godzin na przeglądaniu ogłoszeń w celu znalezienia odpowiedniej i godnej zaufania pomocy domowej.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!