Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie domu i mieszkania

Profesjonalna i godna zaufania usługa

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Szybki kontakt

Szybki kontakt

Usługi porządkowe Wrocław

Klienci nas polecają
Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

Tomasz Olszewski
R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

Patryk Żurek
BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Magdalena Sierżęga - Dybek
Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Lidia Ipohorska - Markiewicz
Sprzątanie domu i mieszkania

Sprzątanie domu i mieszkania

Komfortowe zamawianie online na dowolny dzień i godzinę. Łatwość konfiguracji usługi, płatność online, szybkie terminy realizacji. Wypróbuj i skorzystaj z wolnego czasu.

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Nowy standard obsługi. Stała kontrola jakości sprzątania, dedykowany koordynator, szybki kontakt. Oddeleguj usługi porządkowe ekspertom. Zamów bezpłatną wycenę.

Sprzątanie biur - Kraków

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, doskonale wiesz, jak ważne jest pierwsze wrażenie klienta. Każdy, kto wchodzi do Twojego biura wyrabia sobie zdanie na temat Twojej firmy. Zaniedbane, brudne biuro na pewno odstraszy potencjalnego zainteresowanego Twoimi produktami, czy usługami. Żeby samemu nie utrzymywać porządku w lokalu, zatrudnij firmę, która zajmuje się sprzątaniem biur Kraków.

Nie musicie sprzątać sami - zrobi to Moppy.pl

Niektórym osobom może się wydawać, że cena usługi jaką jest sprzątanie biur jest wysoka. Nic bardziej mylnego. Ceny na rynku wahają się w okolicy 40 zł za godzinę sprzątania biura Kraków. Moppy docenia stałych klientów. Przy zamówieniu usługi regularnej cena spada nawet do 35 za godzinę. Nie jest to zatem wysoka stawka jak za czystość w biurze. Nie zapominajmy o tym, że sprzątanie jest bardzo ważnym czynnikiem, który może przełożyć się na zachęcenie klienta do zakupu.

Sprzątanie biur - zalety

Można wymienić wiele zalet, jakie wiążą się z zatrudnieniem profesjonalnej firmy sprzątającej. Przede wszystkim właściciel nie będzie musiał już się martwić o porządek w lokalu. Termin sprzątania biura można ustalić z góry na cały miesiąc, dzięki czemu nie trzeba już później skupiać się na tym temacie. Warto ustalić godziny sprzątania na te, w których klientów jest nieco mniej. Drugą ważną sprawą jest to, że przy usłudze regularnej w biurze zawsze będzie panował porządek. Łatwiej jest go nam utrzymać, jeśli sprzątanie biur odbywa się systematycznie. Na pewno pomoc niezbędna będzie w okresie zimowym, kiedy bardzo szybko brudzą się podłogi. Podłoga jest elementem każdego pomieszczenia, który najszybciej rzuca się w oczy. Nie pozwólmy na to, żeby pozostawiła ona na kliencie złe wrażenie.Wszystkie te korzyści przekonują o tym, że sprzątanie biur Kraków bez wątpienia powinniśmy pozostawić specjalistom.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!