Usługa sprzątania po najmie krótko- i długoterminowym

Moppy.pl oferuje profesjonalne usługi sprzątania mieszkań pod wynajem, podczas gdy Ty jesteś daleko.

Goście wynajmujący apartamenty na krótki termin mają coraz więcej oczekiwań co do czystości w mieszkaniach, które rezerwują przez Airbnb czy Booking.com. W ramach naszych usług oferujemy rozwiązania w zakresie sprzątania i obsługi hotelowej, które pomogą zapewnić najwyższe standardy czystości.

Wyślij zapytanie

Darmowa wycena w 24 godziny

Usługa sprzątania po wynajmnie

Zatrudniamy profesjonalnych pracowników w Krakowie i we Wrocławiu, którzy mają doświadczenie w branży i fachową wiedzę w zakresie sprzątania hotelowego. Nasza kadra sprzątająca dba o to, aby zapewnić gościowi efekt WOW od momentu, gdy postawi stopę w wynajmowanym apartamencie.

Ile kosztuje usługa sprzątania po wynajmie?

Opłata za sprzątanie jest zależna od wielkości apartamentu, jakości wykończenia oraz częstotliwości sprzątania. Nasze usługi sprzątania obejmują także kompleksowe doczyszczanie co trzy miesiące, w którym poświęcamy więcej czasu i staramy się, aby wszystko zostało doczyszczone do perfekcji.

Profesjonalny zespół sprzątający

W Moppy.pl traktujemy Twoją nieruchomość jak swoją własną. Zwracamy szczególną uwagę na to, jak umilić pobyt gościa, zapewniając, że miejsce jest schludne i czyste. Mamy oddany zespół profesjonalnych pracowników, którzy wykonają swoją pracę tak, aby zagwarantować najwyższe standardy usługi.

Dostawa i zmiana pościeli

W ramach naszych usług sprzątających oferujemy usługę przygotowywania pościeli i ręczników, ich składanie, segregowanie i dostarczanie do apartamentów. Zdajemy sobie sprawę, że jest to czasochłonny proces dla inwestorów wynajmujących apartamenty, dlatego chcemy zapewnić kompleksową usługę od A do Z.

Uzupełnianie niezbędnych artykułów

Są to małe rzeczy, które robią wielką różnicę. Niezależnie od tego, czy lubisz budzić się przy filiżance kawy, czy wziąć przyjemny prysznic po długiej podróży, dodatki, które oferujesz swoim gościom, będą miały ogromny wpływ na ich pobyt. Nasze usługi sprzątania mieszkań na wynajem obejmują uzupełnianie podstawowych artykułów, takich jak kawa, herbata, mleko itp. Zapewniamy również, aby łazienki zostały uzupełnione o asortyment przyborów toaletowych dostosowanych do ich potrzeb.

Jak zamówić sprzątanie po najmie?

Po prostu skontaktuj się z nami!

Możesz do nas napisać na biuro@moppy.pl , zadzwonić 690 022 690 lub wypełnić formularz kontatkowy:

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!