Usługi sprzątające


Szukasz rzetelnej firmy oferującej sprzątanie? Moppy to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi sprzątania dla Klientów prywatnych i biznesowych. Z naszą pomocą możesz zapomnieć o codziennych obowiązkach porządkowych. Poświęć swój czas na przyjemności lub pracę, a sprzątanie pozostaw Moppy! Jesteśmy profesjonalistami wyróżniającymi się wysoką jakością obsługi. Nasz zespół tworzą osoby posiadające doświadczenie w świadczeniu usług sprzątania. Gwarantujemy, że kompleksowe sprzątanie oferowane przez Moppy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nie czekaj, zamów usługi sprzątające już teraz za pośrednictwem naszej strony internetowej! Zapraszamy.


Moppy to eksperci od sprzątania. Postaw na profesjonalizm, wybierz nasze usługi!

Codzienny pośpiech i zapracowanie nie sprzyja realizacji domowych obowiązków. Po ciężkim tygodniu w pracy ostatnią rzeczą o jakie marzymy jest sprzątanie mieszkania, czy biura. Nieocenione w takiej sytuacji staje się wsparcie Moppy – profesjonalnej firmy sprzątającej. Dlaczego warto zlecić sprzątanie właśnie nam?
- oferujemy prosty w obsłudze serwis internetowy, który umożliwia szybkie i bezproblemowe zamówienie usługi sprzątania
- nasi pracownicy wyróżniają się profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą
- zakres sprzątania dostosowujesz do własnych potrzeb
- nasz cennik jest dostępny na kieszeń każdego Klienta
- sprzątamy w wielu miastach: Wrocław, Kraków
- usługi świadczymy na najwyższym poziomie

Zamów usługę sprzątania bez wychodzenia z domu. Moppy to jakość, wygoda i bezpieczeństwo. Zaufaj nam i dołącz do licznego grona zadowolonych Klientów.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!