Sprzątanie do domu i biura

  • wykwalifikowana kadra sprzątająca
  • ubezpieczenie na 1 mln zł
  • ... a przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ z wolnego czasu
Zamów online

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 154 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 35 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów


Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Sprzątanie Poznań

Powiedzmy sobie szczerze: mało kto lubi sprzątać. Nic w tym dziwnego, ponieważ w ciągu dnia każdy z nas ma wiele obowiązków, które trzeba zrealizować. W pracy i po powrocie do domu jesteśmy zmęczeni i ostatnią rzeczą, którą chcemy robić, jest sprzątanie. Nawet jeśli posprzątamy swoje miejsce pracy, to na pewno nie będziemy chcieli jeszcze raz robić tego samego w domu. Sprzątanie zdecydowanie nie należy do przyjemności i jest pochłaniaczem czasu oraz energii. Chyba zgodzisz się z nami, że czasami warto byłoby nie musieć pucować mieszkania. Zaoszczędzony czas można by poświęcić na tyle przeróżnych rzeczy!

Rozwiąż kwestię sprzątania zatrudniając do tego firmę

Idealną sytuacją byłaby taka, w której obowiązek sprzątania by nie istniał. Wszystkim zajmowałyby się specjalnie wyszkolone do tego osoby, które nie dość, że szybko przywracałyby czystość w domu lub w biurze, ale także znały się na różnych technikach sprzątania. Brzmi jak sen? To dobrze, bo zaskoczę Cię i powiem, że nim nie jest i usługi sprzątające są coraz bardziej popularne w Polsce. Co więcej, są bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę firmy sprzątającej i umówić się na konkretny typ sprzątania, dzień i godzinę. To wszystko! Dzięki temu rozwiązaniu Twoje biuro i dom będą utrzymane w czystości, a Ty zyskasz czas na realizowanie innych zadań. Nie musisz obawiać się, że podczas wykonywania usługi coś zostanie zniszczone lub po prostu zniknie. Obecnie, renomowane firmy mają ubezpieczenia, które gwarantują pokrycie ewentualnych strat. Doświadczenie i profesjonalizm sprzątających osób powoduje, że wykonywane sprzątanie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego Moppy?

Lubisz tracić czas i pieniądze? Pewnie nie, bo nikt z nas nie lubi. Po co więc zamawiać usługę „sprzątanie Poznań” w firmie, która nie ma odpowiednio dużego bagażu doświadczeń? Moppy.pl to jeden z czołowych liderów w zakresie usług sprzątania mieszkań i biur. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów pokazują, że warto postawić na Moppy.pl. Jako jedna z niewielu firm nie pośredniczy w zamawianiu usługi, a ma swoich własnych i wyszkolonych pracowników. Co więcej, sprzątanie możesz zamówić w trzech prostych krokach przez Internet! Jeśli potrzebujesz do nas zadzwonić lub wysłać maila, to mam dobrą wiadomość – działamy 7 dni w tygodniu. Potwierdzeniem naszego doświadczenia jest wieloletnia działalność na rynku Wrocławskim i Krakowskim. Nie trać czasu i pieniędzy, postaw na Moppy.pl – Sprzątanie Poznań.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!