Sprzątanie do domu i biura

  • wykwalifikowana kadra sprzątająca
  • ubezpieczenie na 1 mln zł
  • ... a przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ z wolnego czasu
Zamów online

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 154 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 35 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów


Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Sprzątanie mieszkań Poznań

Wracasz do domu po całym dniu pracy, chcesz odpocząć od obowiązków, ale siadając na kanapie, uświadamiasz sobie, że trzeba jeszcze posprzątać? Oczywiście, jest to ostatnia rzecz, którą chcesz robić, lecz nie masz wyboru. A jeśli masz dzieci? Wtedy musisz jeszcze znaleźć czas dla nich oraz zawieźć je i odebrać z zajęć dodatkowych. W dzisiejszych czasach praca i obowiązki pochłaniają nam coraz więcej czasu. Dobrze by było, gdyby udało się wyeliminować obowiązek sprzątania. Tylko pomyśl, ile wtedy możesz zrobić! Przeczytać książkę, wyjść do teatru czy po prostu poleniuchować.

Świat bez obowiązku sprzątania

Mam nadzieję, że wyobraziłeś sobie świat bez obowiązku sprzątania, bo jest on w zasięgu Twojej dłoni. Możesz tę czynność zlecić i obecnie nie jest już ona zarezerwowana dla najbogatszych! Sprzątanie mieszkań przez firmy jest idealne dla osób zapracowanych, starszych lub z problemami zdrowotnymi. Co więcej, z takich ofert coraz częściej korzysta się przed imprezami rodzinnymi lub świętami, które organizowane są w miejscu zamieszkania. Wystarczy zamówić usługę sprzątania przez Internet, a wolny czas poświęcić, na co chcesz na przykład nadrobienie obowiązków. Warto też pamiętać, że firma sprzątająca to nie tylko oszczędność czasu, ale również pozyskanie doświadczenia zatrudnionych tam osób. Dzięki niemu mieszkanie zostanie szybciej posprzątane przy pomocy profesjonalnych środków chemicznych. Wybierając sprawdzoną firmę, nie ryzykujesz. Zatrudniają one wyselekcjonowane osoby, które odbywają liczne szkolenia. Co więcej, nie musisz martwić się, że coś zginie lub zostanie uszkodzone, ponieważ firmy sprzątające mają specjalne ubezpieczenia na tego typu okoliczności.

Wolny czas = zatrudnienie Moppy

Wybierając firmę sprzątającą postaw na profesjonalistów i ekspertów w tej dziedzinie. Decydując się na Moppy.pl – i usługę „Sprzątanie mieszkań Poznań” wybierasz ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Co więcej, nie jesteśmy pośrednikiem i zatrudniamy swoich własnych pracowników, którzy przechodzą liczne szkolenia zanim rozpoczną sprzątanie Twojego mieszkania. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy swoje usługi 7 dni w tygodniu, a wszystkie formalności możesz wykonać w trzech prostych krokach przez Internet, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu oszczędzasz jeszcze więcej czasu! Co więcej, swoje mieszkanie pozostawiasz w rękach ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na rynku Wrocławskim i Krakowskim. Nie trać czas na nie sprawdzone rozwiązania, daj szansę Moppy.pl – Sprzątanie mieszkań Poznań!Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!