Masz pytania? Zadzwoń!
+48 787 743 653

Sprzątanie biur
wyceń i zamów online w 3 minuty
od 37 zł za godzinę

  • Pełne ubezpieczenie
  • Profesjonalny serwis sprzątający
  • Wybór dowolnego dnia i godziny usługi
Wybierz miejsce i czas sprzątania
Podaj adres, dzień i godzinę dla usługi
Zapłać online
Przelewem internetowym
lub kartą kredytową
Ciesz się porządkiem
I zaoszczędzonym czasem

Dlaczego warto?

Dowolny wybór terminu
i godziny sprzątania

Wybierz datę sprzątania z minimalnie dwudniowym wyprzedzeniem. Zamów usługę w godzinach od 8 do 22. My załatwimy resztę!

Bezpieczna i szybka
płatność online

Za usługę możesz zapłacić przelewem internetowym lub kartą kredytową. Współpracujemy z jednym z największych operatorów płatności w Polsce - Przelewy24.

Profesjonalna
obsługa klienta

W razie jakiegokolwiek problemu zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta czynną 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22. Odpowiadamy na każde zapytanie!

Doświadczone
osoby sprzątające

Współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi partnerami. Każda osoba, która dołącza do naszego zespołu przechodzi test i szkolenia dotyczące pracy z klientem.

Brak opłat
za odwołanie usługi

Usługę możesz odwołać do dwóch dni od terminu zamówionego sprzątania. Zwrotu środków pieniężnych dokonamy przelewem na Twoje konto.

Opinie klientów

Andrzej Zawadzki - Lanzarote
Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.
Maciej Kuc - Polskie Centrum Dachowe
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.
Krzysztof Wortczak
Cenie sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.
Marta Nowak - Kancelaria Adwokacka
Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.
Weronika Zupryk
Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.

Sprzątanie biur - czy warto skorzystać z usługi?

Pewnie wiele właścicieli firm, które mają siedziby we Wrocławiu nie raz zastanawiało się, czy warto skorzystać z usługi, jaką jest sprzątanie biur. Korzystanie z tego typu pomocy zapewnia ogromną wygodę. Jedyne w co muszą zrobić zainteresowani to zamówić serwis, który zajmuje się sprzątaniem biur, oraz przygotować niezbędne artykuły chemiczne. Jedynym argumentem przeciw jest przeświadczenie pracodawców o wysokich kosztach takich usług. Ceny natomiast są przystępne (ok 25zł/godz) i zależą oczywiście od wielkości powierzchni biurowej. Jest to niska stawka za tak dużą wygodę. Sprawdź aktualny cennik na www.moppy.pl/cennik.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu sprzątania biura?

Warto zastanowić się jak często potrzebujecie takiej osoby. Zależy to z pewnością od charakteru działalności firmy oraz od ruchu w biurze. Potrzeba sprzątania biura może się zwiększyć np. jesienią czy zimą, kiedy mamy porę opadów deszczu lub śniegu. Wiadomo, że w tym okresie np. podłogi są ciągle brudne, a jest to element najbardziej rzucający się w oczy po wejściu do lokalu. Istotny jest też wybór najlepszej godziny na sprzątanie biura. Na pewno złym pomysłem byłoby zamówienie usługi w czasie największego ruchu klientów w lokalu. Trzeba zatem przemyśleć ile razy w tygodniu i w jakich godzinach potrzebujemy pomocy w sprzątaniu.

Sprzątanie biur - korzyści

Pracodawcy oczywiście sami mogą dbać o porządek w biurze, zaoszczędzając przy tym te 30 zł. Ale czy będzie to efektywne? Zapewne takie sprzątanie biura będzie tylko pobieżne. Osoba wykwalifikowana zrobi to o wiele szybciej i dokładniej niż my sami. Dzięki temu pracodawca może przeznaczyć ten czas na pilniejsze sprawy. Ponadto,  zamawiane sprzątanie  biura na godziny jest o wiele lepszym wyjściem niż zatrudnienie sprzątaczki na etat, ponieważ koszty są o wiele niższe. Pamiętajcie o tym, że biuro jest wizytówką firmy i warto o nie należycie zadbać.

Witamy w Moppy.pl – profesjonalnej firmie sprzątającej

Szukasz pomocy przy sprzątaniu? Już nie musisz przejmować się nieładem w swoim otoczeniu. U nas znajdziesz odpowiedź na swoje porządkowe potrzeby! Moppy.pl to profesjonalna firma sprzątająca z bogatym doświadczeniem w branży. Oferujemy usługę sprzątania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Sprzątanie mieszkań i biur to nasza specjalność! Nie zwlekaj i zamów profesjonalne sprzątanie z Moppy.pl. Gwarantujemy, że szybko dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów! Nasz prężny rozwój pozwala nam oferować usługi sprzątania w wielu miastach: Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź. Sprzątanie już nie musi być Twoim utrapienie. Skorzystaj z usług Moppy.pl i zapomnij o kłopotliwych porządkach.

Sprzątaj z Moppy.pl i ciesz się zaoszczędzonym czasem!

Funkcjonowanie w czystym otoczeniu zdecydowanie podnosi komfort życia i pracy. Firma sprzątająca Moppy.pl perfekcyjnie zadba o ład i porządek. Kompleksowe sprzątanie biur i mieszkań świadczone przez nas to gwarancja zadowolenia. Dlaczego warto wybrać Moppy.pl?

- jesteśmy elastyczni – sam zadecydujesz kiedy posprzątamy u Ciebie

- jesteśmy profesjonalistami – współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi pracownikami

- jesteśmy nowocześni – umożliwiamy Klientom szybką płatność przelewem internetowym lub kartą kredytową

- jesteśmy godni zaufania – o jakości usług Moppy.pl mówią liczne referencje zadowolonych Klientów

Kłopotliwe mycie okien, podłóg, czy lodówki to już przeszłość! Nie trać czasu na samodzielne sprzątanie, wybierz Moppy.pl i ciesz się perfekcyjnym porządkiem.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.