Masz pytania? Zadzwoń!
+48 787 743 653

Pomoc domowa
wyceń i zamów online w 3 minuty
od 37 zł za godzinę

  • Pełne ubezpieczenie
  • Profesjonalny serwis sprzątający
  • Wybór dowolnego dnia i godziny usługi
Wybierz miejsce i czas sprzątania
Podaj adres, dzień i godzinę dla usługi
Zapłać online
Przelewem internetowym
lub kartą kredytową
Ciesz się porządkiem
I zaoszczędzonym czasem

Dlaczego warto?

Dowolny wybór terminu
i godziny sprzątania

Wybierz datę sprzątania z minimalnie dwudniowym wyprzedzeniem. Zamów usługę w godzinach od 8 do 22. My załatwimy resztę!

Bezpieczna i szybka
płatność online

Za usługę możesz zapłacić przelewem internetowym lub kartą kredytową. Współpracujemy z jednym z największych operatorów płatności w Polsce - Przelewy24.

Profesjonalna
obsługa klienta

W razie jakiegokolwiek problemu zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta czynną 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22. Odpowiadamy na każde zapytanie!

Doświadczone
osoby sprzątające

Współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi partnerami. Każda osoba, która dołącza do naszego zespołu przechodzi test i szkolenia dotyczące pracy z klientem.

Brak opłat
za odwołanie usługi

Usługę możesz odwołać do dwóch dni od terminu zamówionego sprzątania. Zwrotu środków pieniężnych dokonamy przelewem na Twoje konto.

Opinie klientów

Andrzej Zawadzki - Lanzarote
Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.
Maciej Kuc - Polskie Centrum Dachowe
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.
Krzysztof Wortczak
Cenie sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.
Marta Nowak - Kancelaria Adwokacka
Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.
Weronika Zupryk
Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.

Pomoc domowa - czy warto skorzystać?

Wiele kobiet mocno angażuje się w swoją pracę zawodową. Ważne dla nich jest również spełnianie się w życiu prywatnym, a nie tylko w zawodowym. Praca obciąża je wieloma obowiązkami, a po powrocie do domu czekają na nie kolejne. Szczególnie dużo pracy w domu czeka na kobiety jeśli posiadają dzieci. Potrzebują one nie tylko wiele uwagi w zakresie organizacji wolnego czasu, ale też zadań typu odrabianie lekcji, czy zawiezienie dziecka na zajęcia pozaszkolne. W takim przypadku bardzo przydatna może być pomoc domowa. Jest ona w stanie bardzo odciążyć rodziców z wielu obowiązków. Zatrudnienie pomocy domowej nie jest przejawem słabości i nie radzenia sobie z natłokiem obowiązków, lecz właśnie zaradności. Pomyślcie ile czasu możecie dzięki niej zyskać!

Jak wybrać dobrą pomoc domową?

Na wstępie warto zastanowić się i jasno określić jakie są nasze oczekiwania względem takiej osoby. Trzeba jasno ustalić zakres obowiązków. Czy chcecie,żeby pomoc domowa tylko sprzątała w domu, czy również opiekowała się dziećmi. Bez względu na zakres jej obowiązków powinna ona być rzetelna, uczciwa, wzbudzająca zaufanie, komunikatywna. Nie jest łatwe znalezienie odpowiedniej osoby. Warto skorzystać z pomocy ze sprawdzonych źródeł, czyli firmy, która oferuje usługi sprzątania we Wrocławiu. Poznajcie ofertę sprawdzonej firmy sprzątającej Moppy.pl . Korzystając z serwisu oferującego pomoc domową, macie pewność co do kompetencji zatrudnianej przez Was osoby.

Pomoc domowa z agencji czy czarnego rynku?

Decydując się na skorzystanie z usług wykwalifikowanej pomocy domowej może powstać dylemat czy zatrudnić taką osobę z agencji, która zajmuje się  usługami sprzątania , czy umówić się z kimś z ogłoszenia, bez podpisywania umowy. Kuszący może być fakt, że na pewno pomoc domowa, z którą nie podpiszecie umowy będzie tańsza. Różnica czasem może być dość spora. Ale czy warto ryzykować dla pieniędzy? Korzystając z usług serwisu sprzątającego macie pewność, że dana osoba posiada wymagane przez Was kwalifikacje i umiejętności. Ważnym aspektem jest również to, że firmy sprzątające są ubezpieczone od kradzieży czy uszkodzeń sprzętu. Pomoc domowa zatrudniana przez tego typu firmy jest sprawdzona i pewna. Dużym plusem jest też to, że nie musicie spędzać godzin na przeglądaniu ogłoszeń w celu znalezienia odpowiedniej i godnej zaufania pomocy domowej.

Witamy w Moppy.pl – profesjonalnej firmie sprzątającej

Szukasz pomocy przy sprzątaniu? Już nie musisz przejmować się nieładem w swoim otoczeniu. U nas znajdziesz odpowiedź na swoje porządkowe potrzeby! Moppy.pl to profesjonalna firma sprzątająca z bogatym doświadczeniem w branży. Oferujemy usługę sprzątania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Sprzątanie mieszkań i biur to nasza specjalność! Nie zwlekaj i zamów profesjonalne sprzątanie z Moppy.pl. Gwarantujemy, że szybko dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów! Nasz prężny rozwój pozwala nam oferować usługi sprzątania w wielu miastach: Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź. Sprzątanie już nie musi być Twoim utrapienie. Skorzystaj z usług Moppy.pl i zapomnij o kłopotliwych porządkach.

Sprzątaj z Moppy.pl i ciesz się zaoszczędzonym czasem!

Funkcjonowanie w czystym otoczeniu zdecydowanie podnosi komfort życia i pracy. Firma sprzątająca Moppy.pl perfekcyjnie zadba o ład i porządek. Kompleksowe sprzątanie biur i mieszkań świadczone przez nas to gwarancja zadowolenia. Dlaczego warto wybrać Moppy.pl?

- jesteśmy elastyczni – sam zadecydujesz kiedy posprzątamy u Ciebie

- jesteśmy profesjonalistami – współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi pracownikami

- jesteśmy nowocześni – umożliwiamy Klientom szybką płatność przelewem internetowym lub kartą kredytową

- jesteśmy godni zaufania – o jakości usług Moppy.pl mówią liczne referencje zadowolonych Klientów

Kłopotliwe mycie okien, podłóg, czy lodówki to już przeszłość! Nie trać czasu na samodzielne sprzątanie, wybierz Moppy.pl i ciesz się perfekcyjnym porządkiem.

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.