Kto ma czas na sprzątanie po cieżkim dniu w pracy?

Mamy propozycje. Ty zajmij się relaksem, a my posprzątamy!

Jak to działa

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 111 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 30 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów

Krystyna Kowalkiewicz

Krystyna Kowalkiewicz

Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Maciej Nawracaj

Maciej Nawracaj

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Marta Nowakowska

Marta Nowakowska

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Piotr Rak

Piotr Rak

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Weronika Biegała

Weronika Biegała

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Pomoc domowa - czy warto skorzystać?

Wiele kobiet mocno angażuje się w swoją pracę zawodową. Ważne dla nich jest również spełnianie się w życiu prywatnym, a nie tylko w zawodowym. Praca obciąża je wieloma obowiązkami, a po powrocie do domu czekają na nie kolejne. Szczególnie dużo pracy w domu czeka na kobiety jeśli posiadają dzieci. Potrzebują one nie tylko wiele uwagi w zakresie organizacji wolnego czasu, ale też zadań typu odrabianie lekcji, czy zawiezienie dziecka na zajęcia pozaszkolne. W takim przypadku bardzo przydatna może być pomoc domowa. Jest ona w stanie bardzo odciążyć rodziców z wielu obowiązków. Zatrudnienie pomocy domowej nie jest przejawem słabości i nie radzenia sobie z natłokiem obowiązków, lecz właśnie zaradności. Pomyślcie ile czasu możecie dzięki niej zyskać!

Jak wybrać dobrą pomoc domową?

Na wstępie warto zastanowić się i jasno określić jakie są nasze oczekiwania względem takiej osoby. Trzeba jasno ustalić zakres obowiązków. Czy chcecie,żeby pomoc domowa tylko sprzątała w domu, czy również opiekowała się dziećmi. Bez względu na zakres jej obowiązków powinna ona być rzetelna, uczciwa, wzbudzająca zaufanie, komunikatywna. Nie jest łatwe znalezienie odpowiedniej osoby. Warto skorzystać z pomocy ze sprawdzonych źródeł, czyli firmy, która oferuje usługi sprzątania we Wrocławiu. Poznajcie ofertę sprawdzonej firmy sprzątającej Moppy.pl . Korzystając z serwisu oferującego pomoc domową, macie pewność co do kompetencji zatrudnianej przez Was osoby.

Pomoc domowa z agencji czy czarnego rynku?

Decydując się na skorzystanie z usług wykwalifikowanej pomocy domowej może powstać dylemat czy zatrudnić taką osobę z agencji, która zajmuje się  usługami sprzątania , czy umówić się z kimś z ogłoszenia, bez podpisywania umowy. Kuszący może być fakt, że na pewno pomoc domowa, z którą nie podpiszecie umowy będzie tańsza. Różnica czasem może być dość spora. Ale czy warto ryzykować dla pieniędzy? Korzystając z usług serwisu sprzątającego macie pewność, że dana osoba posiada wymagane przez Was kwalifikacje i umiejętności. Ważnym aspektem jest również to, że firmy sprzątające są ubezpieczone od kradzieży czy uszkodzeń sprzętu. Pomoc domowa zatrudniana przez tego typu firmy jest sprawdzona i pewna. Dużym plusem jest też to, że nie musicie spędzać godzin na przeglądaniu ogłoszeń w celu znalezienia odpowiedniej i godnej zaufania pomocy domowej.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem Pegaz - Budynek B, ul. Grabarska 1, 50-079 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 787 743 653, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!