Moppy.pl = Nowoczesna Firma Sprzątająca


Sprzątanie zamawiasz w 3 minuty online. Nie musisz być w domu podczas sprzątania. Mamy ubezpieczenie na 1 mln złotych.

Co więcej? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania naszych klientów, którzy oszczędzili już ponad 50 000 godzin z Moppy.pl


PRZED ZAMÓWIENIEM

Długość sprzątania zależy od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. W cenniku jedynie sugerujemy czas sprzątania dla odpowiedniego metrażu. Ty wiesz najlepiej ile zazwyczaj zajmuje sprzątanie Twojego domu lub biura.
Koszt jednorazowego sprzątania zaczyna się od 154 zł za mieszkanie. Szczegółowe informacje na temat cen znajdziesz w zakładce cennik.
Tak, zajmujemy się typowym sprzątaniem poremontowym. Możesz zamówić także kompleksowe sprzątanie mieszkania wraz z czyszczeniem tapicerki oraz dywanów specjalną maszyną. W celu omówienia zakresu usługi poremontowej i kompleksowej oraz ustalenia terminu i wyceny skontaktuj się z nami mailowo: biuro@moppy.pl.
Płatności możesz dokonać poprzez serwis Przelewy24, przelewem internetowym lub kartą płatniczą.
Po zarezerwowaniu usługi na stronie, otrzymasz potwierdzenie drogą mailową wraz ze wszystkimi szczegółami zamówienia. Jedyne co teraz pozostaje Tobie do zrobienia do przygotować środki czystości (chyba, że je zamówiłeś) i przyborów do sprzątania, jakich ma użyć osoba sprzątająca.
Tak. Możesz zmienić datę zamówienia podczas godzin pracy naszego biura obsługi klienta (pn - pt: 8.00 - 16.00 telefonicznie lub pn - nd: 8.00 - 20.00 mailowo) z 72 godzinnym wyprzedzeniem, w którym ma odbyć się sprzątanie. Aby skontaktować się z naszym biurem zadzwoń pod +48 690 022 690 lub napisz mail na serwis@moppy.pl.
W przypadku wybrania opcji zamówienia bez środków (Standard), przygotuj środki czystości, niezbędne do wykonania sprzątania, czyli środki czystości do: podłóg, szkła, mycia toalet itp. oraz gąbki i ścierki. Jeśli cokowliek wymaga specjalnej pielęgnacji, poinformuj o tym osobę sprzątającą. Natomiast jeśli wybrałeś opcję ze środkami czystości (Premium, Kompleks), wówczas my zapewniamy profesjonalne środki czystości. W zestaw wchodzą: płyn do mycia łazienek i sanitariów, płyn do paneli, płyn do drewna i pow. drewnopodobnych, płyn do tworzyw sztucznych, płyn do szyb, płyn do tłuszczu, płyn do piekarnika, ręczniki papierowe, ścierki i gąbki. Przygotuj również sprzęty potrzebne do sprzątania: odkurzacz, wiadro z mopem, plastikową miskę, zmiotkę i szufelkę.
Wszystkie osoby sprzątające, zatrudnione w naszej firmie musiały przejść przez proces selekcji zanim rozpoczęły dla nas pracę. Osobiście spotykamy się i szkolimy naszych pracowników.
Tak. Daj nam znać zamawiając serwis, że chciałbyś, aby przyjechała do Ciebie osoba mówiąca w języku angielskim w polu na dodatkowe informacje na końcu zgłoszenia. Postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednią osobę.

W TRAKCIE ZAMÓWIENIA

Nie, nie musisz być w domu. Nasza firma ma na celu zapewnienie Ci wygody. Wymagane jest jedynie wpuszczenie do mieszkania, domu lub biura osoby, która będzie sprzątała.

PO ZREALIZOWANIU ZAMÓWIENIA

Po zakończonej wizycie dostaniesz od nas maila z prośbą o pozostawienie opinii odnośnie jakości wykonanej usługi. Jeśli będziesz chciał nas o czymś poinformować wcześniej – czekamy na kontakt od Ciebie pod numerem +48 690 022 690 albo mailem serwis@moppy.pl . Będziemy wdzięczni za Twoją opinię.
Tak. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Fakturę prześlemy drogą mailową.
Tak. Jeśli jesteś naprawdę zadowolony z pracy osoby, która wykonała u Ciebie usługę daj nam znać a zorganizujemy dla Ciebie regularne wizyty wybranego pracownika. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, na pewno znajdziemy dla Ciebie kogoś, kto będzie miał równie dobre kwalifikacje.
Nasi pracownicy są profesjonalnymi sprzątaczami, jednak zawsze może zdarzyć się coś, do czego możesz mieć zastrzeżenie. Warto, abyś już w trakcie sprzątania kierował uwagi do osoby sprzątajacej. Jeśli jednak cokolwiek Ci się nie spodobało, skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy sposób na rozwiązanie problemu. Zgodnie z regulaminem przysługuje Ci prawo do reklamacji.

UBEZPIECZENIE

Właściciel serwisu Moppy.pl bierze pełną odpowiedzialność za uszkodzenia sprzętu czy elementów wykończenia wnętrza powstałe z winy osoby sprzątającej, lub skradzione przedmioty z miejsca sprzątania. Posiadamy polisę ubezpieczeniową (OC) na kwotę 1 000 000 zł. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego w razie powstania szkody, zwrócimy Ci za nią pieniądze.

Wyceń sprzątanie już teraz

Masz inne Pytanie?

Darmowa wycena w 24 godziny
Napisz do nas po darmową wycenę sprzątania twojego mieszkania lub biura

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!