O nas

Poznajmy się - to najlepszy sposób abyś przekonał się, że warto z nami współpracować!

Nasz cel

Oferujemy możliwość nowoczesnego zamówienia usługi posprzątania domu, mieszkania lub biura bez konieczności wychodzenia z domu czy dzwonienia. Łączymy klientów z wykwalifikowanymi pracownikami. Zmniejszamy nielegalne zatrudnienie na rynku pracy a klientom oferujemy rozwiązanie, dzięki któremu mogą oszczędzić czas.

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Kim jesteśmy?

Nasz biznes to ludzie, którzy stanowią o jego jakości - poznaj tych,którzy na codzień czuwają po to, byś Ty mógł odpocząć.

Ewa Szczepaniak

Ewa Szczepaniak

Współwłaściciel i CMO w Moppy.pl. W scenę startupową zaangażowana jest od 2011 roku. Przed założeniem Moppy.pl pracowała w Berlinie jako Dyrektor Marketingu w Delivery Hero dla polskiego brandu PizzaPortal.pl. Prywatnie miłośniczka jogi i propagatorka życia bez ograniczeń.

Wojciech Zawadzki

Wojciech Zawadzki

Współwłaściciel i CEO w Moppy.pl. Doświadczenie w zakresie zarządzania oraz wytwarzania projektów informatycznych zdobywał na rynku polskim i zagranicznym. Pasjonat ruchu oraz zdrowego stylu życia, minimalista.

Monika Łazarowicz

Monika Łazarowicz

Manager ds. obsługi klienta. W Moppy.pl jest od pierwszych dni funkcjonowania serwisu, dzięki czemu bardzo dobrze zna potrzeby klientów. Na co dzień dba o kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi, zapewniając im najwyższą satysfakcję z użytkowania serwisu.

Nasze zasady

Sprawdź, czym się kierujemy, by dostarczyć dla Ciebie usługi najwyższej jakościi dbać, byś czuł się komfortowo.

Prostota

Oferujemy łatwy w obsłudze serwis, dzięki któremu nasi klienci szybko i bezproblemowo znajdą pomoc domową. Bezustannie staramy się ulepszać nasz produkt, aby proces zamawiania był jeszcze łatwiejszy.

Uczciwość

Naszym klientom oferujemy usługę świadczoną przez profesjonalnych i w pełni legalnych pracowników w przystępnej cenie. Natomiast naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie w elastycznym wymiarze godzin.

Profesjonalizm

Nasz dział obsługi klienta stara się zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta, który się do nas zgłosi. Nie pozostawiamy żadnej zgłoszonej sprawy bez odpowiedzi.

Kultura

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy pasują kulturą pracy do założeń Moppy.pl. Dbamy o jakość usług nie tylko poprzez wykonywaną pracę, ale również poprzez stosunek do pracy. Kultura firmy jest dla nas bardzo istotna.

Przyjemność

Wierzymy, że nasz produkt przyczynia się do polepszenia standardu życia naszych klientów, którzy zamiast spędzać czas na sprzątaniu mogą zająć się tym, co naprawdę kochają.

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!