Nasz cel

Oferujemy nowoczesną usługę zamówienia osoby do posprzątania domu, mieszkania lub biura bez konieczności wychodzenia z domu czy dzwonienia. Łączymy klientów z wykwalifikowanymi pracownikami. Zmniejszamy nielegalne zatrudnienie na rynku pracy a klientom oferujemy rozwiązanie, dzięki któremu mogą oszczędzić czas.

Czym się kierujemy

Prostota

Oferujemy łatwy w obsłudze serwis, dzięki któremu nasi klienci szybko i bezproblemowo znajdą pomoc domową. Bezustannie staramy się ulepszać nasz produkt, aby proces zamawiania był jeszcze łatwiejszy.

Uczciwość

Naszym klientom oferujemy usługę świadczoną przez profesjonalnych i w pełni legalnych pracowników w przystępnej cenie. Natomiast naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie w elastycznym wymiarze godzin.

Profesjonalizm

Nasz dział obsługi klienta stara się zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta, który się do nas zgłosi. Nie pozostawiamy żadnej zgłoszonej sprawy bez odpowiedzi.

Kultura

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy pasują kulturą pracy do założeń Moppy.pl. Dbamy o jakość usług nie tylko poprzez wykonywaną pracę, ale również poprzez stosunek do pracy. Kultura firmy jest dla nas bardzo istotna.

Przyjemność

Wierzymy, że nasz produkt przyczynia się do polepszenia standardu życia naszych klientów, którzy zamiast spędzać czas na sprzątaniu mogą zająć się tym, co naprawdę kochają.

Dane kontaktowe

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem ul. Ślężna 116b/17, 53-111 Wrocław, z oddziałem w Rzeszowie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 787 743 653, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!

Ta strona wykorzystuje cookies, korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.