Sprzątanie do domu i biura

  • wykwalifikowana kadra sprzątająca
  • ubezpieczenie na 1 mln zł
  • ... a przede wszystkim PRZYJEMNOŚĆ z wolnego czasu
Zamów online

3 proste kroki do celu

Zobacz, jak w prosty sposób, sprzed ekranu komputera, wycenisz, zamówisz i opłacisz usługę sprzątania Twojego mieszkania, domu lub firmy!

Wybierz miejsce i czas

Podaj adres, dzień i godzinę sprzątania

Zapłać online

Przelewem internetowym
lub kartą kredytową

Ciesz się porządkiem

...i zaoszczędzonym czasem

Zapewniamy ubezpieczenie na 1 mln zł

Dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu, zarówno nasi Pracownicy, jak i Twoje mienie, pomieszczenia, ich wyposażenie oraz sprzet - są w pełni chronione. Czytaj wiecej

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Dla Ciebie
i do mieszkania

Nie zawsze masz czas by posprzątać, zostajesz dłużej w pracy lub po prostu wyjeżdżasz?
To oferta idealna dla Ciebie!

Sprzątamy mieszkania, garaże, piwnice!
Już od 184 zł za mieszkanie.

Zamów sprzątanie domu

Dla firmy
i do biura

Cykliczne sprzątanie biur, magazynów, hal.
Czyścimy sprzęty i urządzenia!

Zbiorcza faktura VAT on-line w standardzie.
Już od 35 zł netto za godzinę

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Sprzątnie mieszkań i domów

Odkurzamy, myjemy podłogi, ścieramy kurze, wykonujemy gruntowne porządki i inne

Mycie okien

Czyścimy profesjonalnym sprzętem okna, przeszklenia i witryny

Sprzątanie biur i lokali komercyjnych

Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt z obsługą klienta, elastyczne godziny sprzątania

Sprzątanie poremontowe

Czyścimy zabrudzenia po farbie, kleju, silikonie, smarach i inne

Pranie tapicerek i dywanów

Czyścimy gorącą parą wodną pod wysokim ciśnieniem, likwidujemy zabrudzenia, drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy

Sprawdź, jak to działa

Zamów sprzątanie już teraz!

Opinie klientów


Dzięki Moppy w naszym biurze zawsze panuje porządek. Nie musimy się już o nic martwić, bo kupujemy regularne sprzątanie. Dzięki temu pani sprzątająca przychodzi w stałe dni, a przy takiej usłudze koszty są mniejsze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Odkąd korzystam z ich usług, mam więcej czasu na zajmowaniem się pilniejszymi sprawami. Sprzątają solidnie i dokładnie, no i dużym plusem jest sposób zamawiania online. Bardzo wygodne.

Jak wiadomo, klienci zwracają uwagę na wszystko. Nie można sobie pozwolić na bałagan w biurze, ponieważ zrobi to na nich złe wrażenie. O czystość w naszej firmie dba Moppy.pl. Nikt nie zrobi tego lepiej.

Cenię sobie w tym serwisie, że nie trzeba zobowiązywać się na regularne sprzątanie. Zamawiam wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebuję. Nie musze do nikogo dzwonić, umawiać się. Jest to na pewno bardzo wygodne.

Muszę przyznać, że taka pomoc domowa jest dla mnie zbawienna. Zwykle, jak wracam z pracy nie mam czasu na sprzątanie, bo obiad, dzieci itd. Zamówiłam sobie sprzątanie regularne i podczas, gdy ja jestem w pracy mój dom robi się na błysk. Idealnie.


Firma sprzątająca Poznań

Domowe obowiązki były, są i prawdopodobnie będą nielubianą czynnością. W końcu po całym dniu pracy mało kto ma ochotę na ścieranie kurzu, odkurzanie i mycie podłóg. Jeszcze nie tak dawno takie zadania należało do kobiet, lecz te czasy już przeminęły. Coraz częściej można spotkać odwrotny schemat, w którym to mężczyzna zajmuje się domem. Niemniej jednak i w nim dobrze by było, gdyby obowiązek sprzątania nie istniał. Niestety, mimo to rzeczywistość wymaga od ludzi coraz więcej, ale również więcej oferuje. Tempo życia jest bardzo szybkie, bo przecież czas to pieniądz. Co więcej, pracujemy coraz dłużej, a gdzie czas dla siebie i dzieci?

Pozwól sobie mieć czas dla siebie

Idealnym rozwiązaniem problemów byłoby zatrudnienie specjalistów, którzy zajmą się utrzymaniem czystości w domu. Jeszcze nie tak dawno takie wyjście kojarzyło się z luksusem i niedostępnością. Obecnie, to się zmieniło i z usług sprzątających korzysta coraz więcej osób. Tylko o tym pomyśl, nie masz ochoty lub po prostu czasu na sprzątanie i zamawiasz taką usługę. Umawiasz się na konkretny dzień i godzinę, która Tobie odpowiada, a profesjonaliści przyjeżdżają z własnymi środkami i sprzątają za Ciebie. Co więcej, zyskujesz czas, ale również otrzymujesz wiedze i doświadczenie firmy zajmującą się porządkami na co dzień. Jeśli wcześniej występował problem z doczyszczeniem dywanu, to teraz może zostać rozwiązany. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na zabawę z dziećmi, przeczytanie książki lub wyjście towarzyskie. Pamiętaj, że osoby, które zatrudniają profesjonalne firmy, przechodzą selekcję. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że podczas wykonywania usługi coś zniknie lub zostanie zniszczone. Rzetelne i renomowane firmy sprzątające są ubezpieczone w razie takich wypadków. Warto czasami pomyśleć nad skorzystaniem z usług profesjonalistów.

Rozwiązaniem Twoich problemów są profesjonaliści

Jak sam widzisz, istnieje rozwiązanie Twoich problemów. Pamiętaj, że nie musisz z niego korzystać regularnie, a na przykład kilka razy w roku, gdy masz taką potrzebę. W Poznaniu jest wiele firm sprzątających, lecz naszym zdaniem warto postawić na profesjonalistów z bagażem doświadczeń. Moppy.pl istnieje na rynku od wielu lat i z powodzeniem działa we Wrocławiu i Krakowie. Tysiące zadowolonych klientów umożliwiło prężny rozwój firmy, która obecnie znajduje się w czołówce. Jeśli masz komuś powierzyć sprzątanie swojego domu lub mieszkania, to musi być to ktoś z odpowiednim doświadczeniem. Firma sprzątająca Poznań daje możliwość zamówienia usługi sprzątania 7 dni w tygodniu. Co więcej, istnieje możliwość zapłaty przelewem lub kartą. Wyobraź sobie, że wszystko odbywa się bez potrzeby wychodzenia z domu, gdy tego potrzebujesz. Postaw na profesjonalistów, wybierz Moppy - firma sprzątająca Poznań.Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!