Sprzątanie biur i mieszkań

Sprzątanie domu i mieszkania

Profesjonalna i godna zaufania usługa

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Indywidualny plan

Indywidualny plan

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Szybki kontakt

Szybki kontakt

Usługi porządkowe Wrocław

Klienci nas polecają
Maintpartner logo
Maintpartner Group

"Firma Moppy.pl wykazuje się pełnym profesjonalizmem w zakresie wykonywania usług porządkowych. Personel sprzątający nasze obiekty jest kompetentny i świadczy usługe na bardzo wysokim poziomie."

R4R logo
Resi4Rent

"Jestem zadowolony z profesjonalnego oraz zindywidualizowanego podejścia do klienta i jego potrzeb. Łatwy kontakt, szybkość działania oraz elastyczność jest na wysokim poziomie, utwierdzając mnie w przekonaniu, że dbanie o czystość na osiedlu oddałem w odpowiednie ręce."

BWA logo
BWA Galerie Sztuki

"Firma Moppy.pl sprząta powierzchnie biurowe oraz wystawiennicze w naszych lokalach. Wszelkie prace wykonywane są sumiennie i z najwyższą starannością, a kontakt z przedstawicielami firmy jest wzorowy."

Mama i Ja logo
Mama i Ja

"Moppy.pl wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób profesjonalny, spełnia warunki umowy i nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni z usług Moppy.pl i polecamy ich jako godnego zaufania kontrahenta."

Sprzątanie domu i mieszkania

Sprzątanie domu i mieszkania

Komfortowe zamawianie online na dowolny dzień i godzinę. Łatwość konfiguracji usługi, płatność online, szybkie terminy realizacji. Wypróbuj i skorzystaj z wolnego czasu.

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Nowy standard obsługi. Stała kontrola jakości sprzątania, dedykowany koordynator, szybki kontakt. Oddeleguj usługi porządkowe ekspertom. Zamów bezpłatną wycenę.

Firma sprzątająca zyskuje popularność

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można kupić. Kiedyś nie do pomyślenia było płacenie za usługi sprzątania. Obowiązek ten należał głównie do kobiet. Na szczęście czasy się zmieniły i podejście do tego tematu również. Dziś od takich zadań jest firma sprzątająca. Staje się to coraz bardziej popularne wśród społeczeństwa. A Ty, korzystałeś już z takich usług?

Nowoczesna firma sprzątająca

Firma sprzątająca Moppy.pl nie tylko spełnia każde z wymienionych kryteriów, ale także stara się wyjść na przeciw potrzebom klienta. Cennik oraz zakres sprzątania jest znany z góry. Każda cena i czynność może ulec modyfikacji, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania zamawiającego. Oprócz tego, cały proces zakupu usługi odbywa się poprzez internet. Jest to dodatkowa oszczędność czasu oraz ogromne udogodnienie. Moppy.pl - jedyna taka firma sprzątająca.

Firma sprzątająca - na co zwracamy uwagę przy jej wyborze?

Obecnie na polskim rynku znajdziemy mnóstwo ofert firm, które zajmują się sprzątaniem. Wystarczy wpisać frazę “firma sprzątająca” w google i ujrzymy bardzo dużo propozycji i ofert. Na co zatem zwracacie uwagę przy jej wyborze? Która firma sprzątająca jest najlepsza? Przede wszystkim ważną rolę grają ceny. Bardzo dużo firm jednak nie podaje ich na swoich stronach. Aby poznać koszt usługi trzeba się umówić na oględziny pomieszczeń i późniejszą wycenę. Lepiej jest jednak znać koszt z góry, wtedy od razu można zdecydować, czy chce się skorzystać z usług danej firmy. Ważny jest też zakres usług. Takie informacje podaje zazwyczaj każda firma sprzątająca. Bardzo ważnym aspektem jest również odpowiedzialność za ewentualne szkody i kradzieże. Jeśli firma nie podaje na swojej stronie żadnych informacji na ten temat, nie warto się nią interesować.

Moppy.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul.Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000636722, REGON: 365373178, NIP: 8943084888, o kapitale zakładowym w wysokości 2100 zł, będąca operatorem serwisu internetowego pod adresem: https://moppy.pl, numer telefonu: +48 690 022 690, adres e-mail: biuro@moppy.pl - zapraszamy do kontaktu!